לוגו אתר בא לי לטייל

חשוב לדעת

אוהלים ממוזגים מעיין ברוך

מחפשים קמפינג בצפון ? אז קמפינג מעיין ברוך הוא קמפינג שווה למשפחות. במקום מדשאות רחבות ידיים בין שטחי אתר הלינה זורם לו נחל רדוד עם גשרוני עץ. אפשר לשכשך רגליים ולהתרענן בפלגי המים.

אפשרויות קמפינג במעיין ברוך

מתחם אוהלים ממוזגים

למפונקים ביננו שאוהבים מרחב נוחות וקרירות בקיץ , הייתי ממליץ על מתחם הגמפלינג החדש שנפתח זה עתה , מדובר על מתחם אוהלי שנטיפי. אילו הם אוהלים ממוזגים המאובזרים במקרר , שקעי הטענה , מזרונים הכוללים מצעים וכריות. האוהל מרווח מאוד ויכול בשקט להתאים לעד 5 נפשות (משפחה ישראלית ממוצעת).

במתחם האוהלים הממוזגים ישנם כ 19 אוהלים , מדשאות, ערסלים, מקומות ישיבה בצל. וסמוך למתחם נפתח אזור ציבורי חדש הכולל: מלתחות הכולל מקלחות מים חמים ושירותים. עוד במתחם הלינה עמדת מנגלים וברזיה לניקוי כלים.

מתחם אוהלים עצמייים

באתר הקמפינג של האוהלים הנמצא מעברו השני של מתחם האוהלים הממוזגים. יש שני מטבחים צפוני ודרומי – כדי שלא תצטרכו ללכת רחוק מדי כדי לבשל. בכל מטבח יש כ 6 מקררים, משטח עבודה , כיור ו 5 עמדות גז גדולות.

אזור המקלחות נמצא בחלק התחתון של אתר הלינה. והוא מצוייד במקלחות שירותים וכיורים. מתחם המקלחות בנוי מ – 2 חלקים, כאשר מנקים את האחד פותחים את השני וההיפך. כך תמיד מובטח ש -24 שעות ביממה יהיה לאורחי מתחם הקמפינג שירותים ומקלחות נקיים.

קמפינג מעיין ברוך

כמו כן ברחבי המתחם פזורים  עמודים עם זוג שקעי חשמל בכל אחד  לצורך להטענת סלולריים או לקומקומים חשמליים. תוסיפו את מתקני הצלייה(מנגלים)  ואפשרות להדלקת מדורות בתוך אזורים ייעודיים.

המקום מוקף בגדרות ובכניסה יש שער חשמלי עם שומר  24/7.

לא הרחק מהאתר נמצא סופרמרקט שיש בו הכל , נמצא בצד ימין יש לנסוע לתוך קיבוץ מעיין ברוך פתוח עד 20:00 בערב.

זה מה עושה את קמפינג מעיין ברוך לשווה כל כך ?

קמפינג טוב נמדד בכמה פרמטרים בסיסיים : ניקיון , צל  ומרחבים.

כמה תשלמו על התענוג?

באוהלים הממוזגים 850 ש"ח ללילה לאוהל בקיץ ובחגי ישראל , המחיר עשוי להשתנות בין עונות השנה.

בקמפינג העצמי , 80 ש"ח לאדם , אם תרצו גם מזרון עבה ונוח במיוחד, זה יעלה לכם 20 ש"ח למזרן ללילה. זאת כדי שלא תסחבו מהבית או תביאו מזרון מתנפח שסביר להניח כמו מרבית המזרונים  יברח לו האוויר ותמצאו את עצמכם בבוקר ישנים על האדמה.

איך מגיעים ?

בוויז "כפר נופש מעיין ברוך".

עוד פרמטר חשוב הוא הצל שקיים כמעט בכל מקום תודות לעצי הדולב הרבים והגבוהים שניטעו פה.

לסיכום

קמפינג מעיין ברוך הוא קמפינג עצמי ונוח, קרוב למרבית האטרקציות ושמורות הטבע באזור כגון : פארק החושים בנחל שניר ; הבניאס ; שמורת תל דן. קייאקי הגושרים.

חל איסור להשמיע מוזיקה וקריוקי במתחם הלינה (הקמפינג העצמי וגם באוהלים הממוזגים). וכן חל איסור להביא בעלי חיים לקמפינג מעיין ברוך.

מהי חוות דעתך ממקום האירוח

מקומות לינה נוספים באזור

מסלולי טיול אחרונים שפורסמו באתר

מסלולי טיול ליד מקום הלינה

דילוג לתוכן