לוגו אתר בא לי לטייל

חשוב לדעת

קמפינג קיבוץ דפנה

הנחה בלעדית רק לגולשי האתר ולחברי קבוצת הפייסבוק הגדולה והוותיקה "מטיילים מכייפים ומשתפים".

הנחה בשיעור מקסימלי של 24 אחוז. כל שעליכם לעשות לבחור בתיבת החיפוש שלעיל את התאריכים המבוקשים והמערכת תעביר אתכם ישירות למלון ותעדכן את ההנחה והקופון באופן אוטומטי.

** תקף באוגוסט וחגים*.
** ההנחה תקפה כרגע עד 1/1/2025.
** ביטולים בהתאם למדיניות הרשת.
** עקב המצב הבטחוני מלון זה סגור כעת.ניתן להזמין חופשה לשנת 2024.במידה והזמנתך היא לתאריכים עתידיים לפני מועד פתיחת המלון לא תחוייבו.

קמפינג מטיילים דפנה ממוקם בגליל העליון , סמוך לכל הנחלים והאטרקציות השוות בצפון. עונת הקמפינג קרבה ובאה והיא תיפתח לקראת האביב בתאריך 24/3/23 .זהו חניון לילה משובח ואיכותי בייחוד למשפחות.

מה יש בקמפינג דפנה

בחניון שווה זה מצפים רק לכם בשקיקה 60 אוהלי פופ-אפ איכותיים בצבע ירוק (ברוח המקום) מחברת קולמן. חברה ידועה ומוכרת בתחום אוהלי שטח.היתרון הגדול ברגע שהגעתם יחכה לכם אוהל מוכן ומוקם בלי שתצטרכו לעסוק בלוגיסטיקה של הקמת או פירוק של האוהל או להביא אותו איתכם מן הבית. האוהלים מותאמים לזוגות או משפחות(כל אוהל מתאים ל 4 אנשים). בתוך האוהל המוכן יש מזרנים. הוא בעל כניסה גדולה מאוד, מה שמאפשר כניסה קלה לתוכו גם לגדולי ממדים שביננו. בתוך אוהלי הקולמן יש שלושה חלונות בצורת קשת הכוללים רשתות  נגד יתושים  המיועדות ולאיוורורו של האוהל.

עובדה זו מאפשרת את התאמתו המושלמת של האוהל למזג אוויר משתנה .כמו כן האוהלים שלנו מתואמים "להפתעות" במזג אוויר והם עמידים בפני מים וגשם. זאת תודות לדופן הכפולה שמותקנת בכל האוהלים המגנה עליו מרטיבות ומותירה אותו יבש.

אילו מתקנים יש במתחם הקמפינג

מעבר לאוהלים שיספקו לכם קורת גג במהלך האירוח שלכם פה. יש לכל אוהל, בקמפינג מטיילים דפנה, נקודת חשמל פרטית ובנוסף פינת ישיבה. במתחם הקמפינג ,תאורה בשעות החשיכה, שירותים ומקלחות משותפים, וכן חשוב ביותר : מטבחון משותף רחב ידיים הכולל : מקררים, כיורים נירוסטה, משטחי עבודה להכנת הארוחות שלכם, כיריים מגז לבישול ופינות ייעודיות להכנת מנגל. (שימו לב אין מנגלים במתחם עליכם להביאו מן הבית).

את ארוחת הבוקר / צהריים שלכם תוכלו לבשל גם ליד האוהל עם ברצונכם להביא גזיה מן הבית או כמובן במטבחון המשותף. אפשרות נוספת למי שלא מעוניין להכין את ארוחת הבוקר בעצמו, להזמין ארוחת בוקר מהמלון(בתיאום מראש ובתשלום נוסף). עליכם להגיע למלון מטיילים דפנה הסמוך ולאכול שם בחדר האוכל.

חשוב שימו לב : כמו במתחמי קמפינג אחרים גם פה שומרים על השקט – חל איסור מוחלט להשמיע מוזיקה במתחם הקמפינג.

איך מגיעים?

בוויז : "קיבוץ דפנה " – ממש בכניסה לקיבוץ בצד ימין תראו שער כניסה למתחם הקמפינג.

מהי חוות דעתך ממקום האירוח

מקומות לינה נוספים באזור

מסלולי טיול אחרונים שפורסמו באתר

מסלולי טיול ליד מקום הלינה

דילוג לתוכן