לוגו אתר בא לי לטייל

חשוב לדעת

מלון גשר הזיו

הנחה בלעדית רק לגולשי האתר ולחברי קבוצת הפייסבוק הגדולה והוותיקה "מטיילים מכייפים ומשתפים"

הנחה בשיעור מקסימלי של 24 אחוז. כל שעליכם לעשות לבחור בתיבת החיפוש שלעיל את התאריכים המבוקשים והמערכת תעביר אתכם ישירות למלון ותעדכן את ההנחה והקופון באופן אוטומטי.

** תקף באוגוסט וחגים*.
**ההנחה תקפה כרגע עד 1/1/2025.
**ביטולים בהתאם למדיניות הרשת.
** עקב המצב הבטחוני מלון זה סגור כעת.ניתן להזמין חופשה לשנת 2024,במידה והזמנתך היא לתאריכים עתידיים לפני        מועד פתיחת המלון לא תחוייבו.
 
מלון מטיילים גשר הזיו הנמצא בגליל המערבי, הינו מלון שניחוח יווני עולה בכל מרחביו הן הפנימיים והן החיצוניים. הדבר בא  לידי ביטוי בעיצוב החדרים הצבועים בצבע כחול ולבן בדיוק כמו כפרים באיים היווניים. כך שהחופשה שלכם פה תזכיר לכם קפיצה קטנה לחו"ל. מיקומו הפנטסטי של המלון בתוך קיבוץ גשר הזיו , צפונית לעיר נהריה. מאפשר לאורחיו , בייחוד בחודשי הקיץ  ובחגים סוכות ופסח, להגיע לגן לאומי אכזיב במהרה , מרחק של קילומטר בודד בלבד.

גם לנקודה הצפונית ביותר בגליל המערבי , ראש הנקרה תוכלו להגיע בזמן נסיעה קצר מאוד. כך שהמיקום של מלון זה הוא שם נרדף לשלמות , בעיקר למשפחות עם ילדים שאינן רוצות לגמוע מרחקים רבים ,שמאחור ברכב יושבים ילדיהם חסרי הסבלנות ששבעים מנסיעות.

סביב המלון יש מתחים ייעודיים להדלקת מדורות ומנגל, כמו כן ישנם משחקי קופסה כגון : דמקה ענקי שיאפשר לכם להעביר את החופשה במשחקים עם בני המשפחה.

חדרי המלון

במלון מטיילים גשר הזיו ישנם סה"כ 28 חדרים, המעוצבים בסגנון ים -תיכוני – יווני.כאשר אלמנט הים התכול הוא השלט בהם. פרופיל החדרים רחב ומתאים לפלחי אוכולוסייה רבים : למשל : 4 דירות נופש מרווחות למשפחות , 8 חדרים זוגיים ו-16 חדרי סטודיו.

כל החדרים שצויינו לעיל כוללים :מרפסות ופינות  שוות לשבת .המלון כולל גם חדר אירוח עם נגישות המיועד לבעלי מוגבלות פיזית. לעצלים שבינכם במלון מערכת שבילים ירוקים, העוברים בגן עם עצים ופרחים יפים וכן ספסלי ישיבה לאורכם לאורחים החפצים במנוחה ופחות בריצה לטיולים באוויר הפתוח.

בנוסף ,כמו ביתר מלונות רשת מטיילים במלון ,ארוחת הבוקר עשירה הבנויה מתפריט ים תיכוני בריא. למשל :שלל סלטים טריים ורעננים,  לחמים טריים, ואוכל מהנה תוכלו להתחיל איתו בהנאה מרובה את היום שלכם.

איך מגיעים ?

בוויז :מלון מטיילים גשר הזיו.

מהי חוות דעתך ממקום האירוח

מקומות לינה נוספים באזור

מסלולי טיול אחרונים שפורסמו באתר

מסלולי טיול ליד מקום הלינה

דילוג לתוכן