מחפשים המלצה על מלון מפנק במיוחד באזור הכרמל? אז למרגלות הרי הכרמל ועל רצועת החוף של קיבוץ נחשולים, נמצא מלון קסום ומיוחד – מלון חוף נחשולים העונה לדרישה זו. מדובר במלון בוטיק אקסקלוסיבי שמרבית חדריו פונים לכיוון חוף הים.
לעתים נדמה כי המלון הינו חלק בלתי נפרד מגן העדן החלומי שפגשתי כאן – ים בצבעי טורקיז, מפרצים פראיים ולגונות כחולות. מי הים בחוף דור, מלטפים ברכות את החוף הצמוד וחורטים בחול צורות מופלאות. סירות הדייגים מתנדנדות קלות מתנועת הגלים התכולים .צורתו העגולה של חוף הים נותנת תחושה של אי בודד המנותק מהציוויליזציה, ובתוך כל זאת מתקיים לו מלון בוטיק זה – המעניק לנופשיו טעימה מיצירת פאר זו. את יחידות הנופש של המלון מקיפות מכל עבר, מדשאות מוריקות.
בהגיענו למלון, קיבלה את פנינו בדלפק הקבלה, פקידה חביבה אשר מסרה לידינו את הכרטיס המגנטי לפתיחת הסוויטה המשפחתית המיועדת לנו. המלון מחולק ל- 2 מתחמים: מתחם יחידות הנופש – מתחם של יחידות עם קומה אחת. ומתחם הסוויטות – מתחם של 2 מבנים דו קומתיים.
במתחם הסוויטות בקומה הראשונה ישנן סוויטות, מרביתן זוגיות, עם בריכה פרטית בכל אחת מהן. ואילו בסוויטות המשפחתיות אשר בקומה השנייה יחידות משפחתיות עם מרפסת רחבת ידיים הפונה לכוון הים הפתוח. הגישה לקומה השנייה כוללת עלייה של כ-18 מדרגות, אם זאת העלייה קלה מאוד ובהחלט נסבלת.

מקומות לינה נוספים

דילוג לתוכן