חאן ניצנה כניסה

חאן ניצנה אשר באזור רמת הנגב שבדרום, הינו חאן מדברי יפהפה הכולל מתחמי לינה משותפים(אוהלים) לקבוצות ומשפחות גדולות ובקתות פרטיות באווירה מדברית אותנטית.

החאן נותן מענה מצויין למי שמבקש לטייל ולהנות באזור הנגב .האווירה בחאן היא מאוד יסודית, ראשונית ומחברת את המבקר לאדמה ולמדבר. הנופים מסביב פראיים וטבעיים נחל ניצנה נראה בדיוק מעבר לגדר המתחם. גם גן לאומי ניצנה נראה מתוך החאן.

בחאן ניצנה ישנם 2 מתחמי לינה גדולים הכוללים : מרחב ציבורי עשיר ומושקע באביזרים כגון : נדנדנות עץ, שולחנות ישיבה, מטבח משותף הכולל : מקררים , כיורים עם ברזים וסבון, משטח עבודה גדול וכיריים גז. ליד מרחבי הלינה ישנם מעגלי מדורה המוקפים ומוגדרים עם מסלעה המאפשרים לעשות מדורות או לבשל קדירה על פויקה. במתחם ישנן גם עמדות מנגל , שירותים ומקלחות משותפים לכל מתחם, שקעי הטענה לסלולרים.

בגלל שמדובר גם על מרכז חינוכי – למידה למכינות ולקבוצות. יש במקום שילוט על מערכות הכוכבים. ועל בעלי החיים בנגב למשל יש שלט גדול על עקרבים כולל חידון עם לוחות עץ עם שאלות ומספר תשובות .

בתוך כל אוהל , הבנוי כמאהל בדואי רחב ידיים יש : מחצלות , מזרונים, אמצעי חימום,אמצעי תאורה, עמדות הטענה.

בכל בקתה פרטית יש : שירותים ומקלחת פרטיים , מדהים לראות שהבקתות נבנו ברוח בראשית כלומר האמבטיה עשויה מאבנים, כך גם חיפוי אבן בתוך מרחב הלינה שכולל מיטות עם מזרנים (מצעים וסדינים עליכם להביא מהבית). במרחב זה יש גם מזגן ומקרר. כמובן שקעי חשמל , עמדת קפה עם קומקום חשמלי. בתוך הבקתה יש חלונות עץ דקורטיביים -מרגיש כמו להתארח בבית משפחת הפלינסטונס.. מתחם הבקתות הוא נפרד וכולל שש בקתות פרטיות, הוא מחוץ למתחם הלינה המשותף אך נמצא תוך שטח החאן.

מחוץ לבקתה יש כורסאות ישיבה ועמדות להדלקת מדורה ומנגל שלצידן שולחנות פיקניק.

המתחם של האוהלים מואר אם כי המתחם מחוץ לבקתות הפרטיות (אזור המדורות) פחות, ולכן מומלץ להצטייד בפנסים. מומלץ לאכול במתחם משותף גדול עם שולחנות ,מפות ותאורה רבה הנמצא בחלק הצפוני של החאן. בחאן ניצנה ישנן גם המלצות טיוולים אותם תוכלו לסרוק עם מכשיר הסלולרי שלכם מלוח המודעות.

עוד במתחמים ישנם קולרים עם מים קרים למילוי ומחמים עם מים חמים. המתחם כולו מגודר , כמו כן הוא מעוצב באווירה מדברים עם כפות תמרים וגינון .

אסור להשמיע מוזיקה בחאן ניצנה , ניתן לרכוש שק עצים להבערת מדורה תמורת 60 ש"ח.

לכם נשאר רק להגיע להכין לשטח המדברי המאורגן עבורכם. ולהכין בעצמכם ארוחה טובה ולשבת באחת הזולות הפרטיות בחאן, לנפוש באמת מעומס החיים. לזכות בחופשה ללא פילטרים , דחיסות ועומס חזותי ושמיעתי . להנות מהשקט , השלווה , הרוגע שמעל כיפת השמיים הכוללת מלא כוכבים זוהרים. ומרחבים אינסופיים של מדבר.

גדלי האוהלים המשותפים :

אוהל ענק (גרניט) –  עד 120 איש.

אוהל גדול (דולומיט) –  עד 70 איש.

אוהל בינוני (בזלת) –  עד  40 איש.

אוהל קטן (ריקטון) – עד 30 מטיילים.

טלפון להזמנות : 0528992028

טלפון משרד :08-6561435

אתר אינטרנט https://www.nitzana.org/

כתובת מייל: Han.nitzana@gmail.com

מהי חוות דעתך ממקום האירוח

מקומות לינה נוספים באזור

מסלולי טיול אחרונים שפורסמו באתר

מסלולי טיול ליד מקום הלינה

נגישות
נגישות
רמת קושי
רמת קושי
סוג מסלול
סוג מסלול
מאפייני מסלול
מתאים ל
מתאים ל
עונה בשנה
עונה בשנה
דילוג לתוכן