לוגו אתר בא לי לטייל

חשוב לדעת

פלטת גבינות ויין

המקום נסגר

shir's – חווית יין אחרת – שיר שמולביץ היא יזמית שהחליטה "להפשיל את שרווליה " ויחד עם בעלה ניר , הקימה בעיר מודיעין את הווינטראק הראשון בעיר. למי שלא יודע ווינטראק זו עגלת יין וגבינות משובחות. שיר רוקחת  יינות בוטיק בעצמה.

ומגישה אותם לקהל הרחב. בימי שבת בין 10:00 ל 19:00 בערב. במתחם המנגלים בישפרו סנטר. הגעה בקישור הבא.: עגלת היין של שיר 

shirs חווית יין אחרת
shirs חווית יין אחרת

לכבוד יום הולדתי החלטנו אישתי ואני לקפוץ לווינטרק של שיר. והאמת לא התאכזבנו נהפוך הוא יצאנו מרוצים ביותר השילוב המושלם בין בילוי שווה תחת עצי הברוש והחרוב יחד עם יין וגבינות.

התיישבנו להנאתנו אל מול שולחן זוגי אינטימי וקטן שעוטה לגופו מפה משובצת אדום -לבן תחת עץ רענן. לאחר דקות מספר הגיע המלצר החביב והגיש לנו פלטת גבינות שווה. בליווי של יין אדום שיש לומר היה עדין ומאוזן בטעמיו.

פלטת הגבינות הייתה קול שני כוס היין האדום, אך בהחלט יצרה חיבור מושלם בין מגוון של גבינות עשירות משובחות ואיכותיות ביותר (כגון : צדר ,בושה לבאנה ומנצ׳גו ). שחייב לציין היו פשוט תאווה לחיך בליווי בייגלה ירושלמי ונשנושים.

אם נחבר יחד עם היין והגבינות את האווירה הנעימה של עצי החרוב ,האוויר הנעים ,המוזיקה השווה .מתקבלת חוויה שהשלם עולה על סך כל מרכיביה.
בנוסף ליין וגבינות מוגשים במקום משקאות נוספים כגון : בירה שחורה, שנדי , בירה וקפה.
כמו כן מוגשים גם יינות  מיקבים שונים בארץ כגון : רמת הגולן, הרי גליל, מוני ירושלים. ועוד ועוד רבים אחרים מהארץ ומחו"ל.
הקונספט של עגלת יין של שיר הוא סנונית ראשונה בתיירות המקומית של מודיעין . שכעת עושה את צעדיה הראשונים בתחום התיירות בעיר.
טלפון לפרטים : 0502609310.

מסעדות נוספות באיזור

מסלולי טיול אחרונים שפורסמו באתר

מסלולי טיול ליד המסעדה

No results found.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן