לוגו אתר בא לי לטייל

חשוב לדעת

החוויה הבדואית בסלמה

החוויה הבדואית בכפר סלמה אשר בגליל התחתון באזור בקעת "בית הכרם". היא שילוב כריזמטי ומיוחד בין אירוח בדואי אותנטי. בתוך מאהל עם אביזרים וביגוד התלויים בדפנות האוהל וישיבה על גבי כריות ומזרנים ברוח תרבות זו. על האירוח מנצחים זיאד  ורעייתו בביתם אשר בכפר סלמה . מעבר למאהל בדואי רחב ידיים יש בבחצר ביתו שולחנות ישיבה  והם מגישים שם ארוחות בוקר לקבוצות ובודדים . זה מתחיל מהקפה הארומתי הערבי הקלאסי , הנקרא קפה סייאדה מלשון סייאד (בערבית אדון).

ארוחת הבוקר במחיר 70 ש"ח לאדם בלבד ,עשירה מאוד היא צמחונית וכוללת מנעד רחב של מאכלים כגון : עדשין מבולשות , פול מדמס, חומוס, סלט מגרגר נחלים וחוביזה שומר בחביתה שלוקטו מהאזור לימונדה קרה ועוד. מחיר ארוחת בוקר שכזו 70 שח לאדם. זיאד מספר סיפורים על אורח החיים הבדואי ומתופף. לפי המקצב של התיפוף , המסורת הבדואית מסמנת לשומעים אותו למרחקים על אופי האירוע המסתמן כגון : חתונה ,אירוח וכדומה. זיאד מקיים גם סדנאות גישוש, סדנאות אוכל, סדנאות ליקוט ועוד.

ארוחת בוקר חוויה בדואית

כמו כן ניתן ללון במאהל של זיאד. ולשלב טיולים רבים באזור כגון : מפלי פרוד ונחל צלמון הסמוכים למקום.

לפרטים הזמנות והצעות מחיר : פנו בקישור הבא  את זיאד מנהל המקום ,ביקרתי במהלך סיור עיתונאים מקדים לקראת פסטיבל "בא לי גליל".

מסעדות נוספות באיזור

מסלולי טיול אחרונים שפורסמו באתר

מסלולי טיול ליד המסעדה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חשוב לדעת

דילוג לתוכן