צעדת מודיעין ביער בן שמן

מזמן לא צעדתם מעבר לרחוב שלכם ? אם כך בואו לצעדת מודיעין צעדה מרשימה בתוך נופי יער בן שמן אשר מתקיימת מידי שנה.אטרקציות לילדים, לאחר ההפוגה בגשמים ובמזג הסתווי והתנודתי, המזג האוויר בשבת האחרונה היה נהדר, שמיים בהירים, אויר צלול,הכל סביב ירוק, צעדת מודיעין היא מורשת ארוכת שנים מדי שנה מתכנסים בשבת אלפי תושבי העיר וצועדים יחדיו אל תוך יער בן שמן, אורך המסלול כ 5 ק”מ, דרך נוחה אך נגישה לנכים רק בחלקה הראשוני.

לפני שאפתח הוסיף ואומר שמעבר להפנינג סביב הצעדה מדובר על טיול עם ילדים לכל דבר ועניין בתוך יער שנחשב לגדול והמרשים ביותר באזור המרכז. התחלנו את מסלול הצעדה באזור ליגד סנטר שהוא אזור התעשייה של מודיעין מכבים רעות, בכניסה האחורית ליער בן שמן ..

 

IMG 20151121 101408

שם חיכו לנו כתב חידה ושלט גדול לצעדה, לא מעט אנשים הגיעו, בעיקר משפחות התחלנו בצעידה במסלול מסודר שמסביבנו סתווניות ושפע פרחים להפליא. בהגיענו לתחנה הראשונה הכנו פיתות על הטאבון אותן אכלנו בתאווה על גבי מחצלות, ברקע מוזיקה קצת רועשת לטעמי. המשכנו את המסלול המסומן של הצעדה, בדרך אספנו קצת אצטרובלים ופתרנו את כתבי החידה על מתתיהו ובנו יהודה המכבי. לאחר הליכה מהנה של כשעה לערך בתוך שבילים במעבה יער בן שמן, הגענו לתחנה מופלאה, שם יצרנו מחומרים אקולוגיים בובות מרהיבות בצוותא,

ערכנו צילום משפחתי ותופפנו בדרבוקות בתוך מעגל מתופפים לפי קצב אפריקאי סוער .ולבסוף לאחר הליכה קצרה נוספת קיבלנו מדליות ותעודות הוקרה. לסיכום מזג אוויר מקסים, מסלול יפהפה ,אנשים טובים באמצע הדרך ופעילויות התואמות כמעט את כל הגילאים שכללו גם בין השאר אומגה. למטייל המודיעיני וגם זה שאינו, נתראה בצעדה בשנה הבאה.

 

IMG 20151121 102757

מה בסביבה: בקעת הנזירים; גבעת התיתורה; פארק נחל ענבה.

ולא לשכוח להביא :
מים
מצב רוח
כובע
ונשנוש
IMG 20151121 112533

מסלולים נוספים באיזור

האטרקציות המומלצות שלנו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ליגד
דילוג לתוכן