לוגו אתר בא לי לטייל
הדרכת טיולים סיגל גדעון

סיגל גדעון

שמי סיגל גדעון,

מורת דרך כ -11 שנים ובעלת ניסיון רב בהובלת קבוצות בכל הארץ.

בואו איתי לנשום אויר צח, להרגיש את הרוח הקרירה על הפנים, לפסוע בשבילים מופלאים של הארץ  האהובה והמיוחדת שלנו. אני מזמינה אתכם לחוות, להרגיש ללמוד ולדעת קצת יותר על משעולי הארץ הטומנים בחובם סודות מפתיעים. תוכלו לצאת איתי למסעות מיוחדים ושונים כי לכל טיול יש חיים משלו, אופי משלו ואנשים מיוחדים רק לו.

תוכלו להצטרף לאליי ולהגיע לסוגים שונים של טיולים:

טיולי משפחות

מפגש בחוץ עם הטבע ועם חברים הוא מגבש, מהנה ובעל ערך מוסף רב. החוויות המשותפות שאנחנו לוקחים איתנו הופכות לזיכרונות שמאחדים אותנו. בטיולי המשפחות אני משלבת הפעלות לצעירים יותר שבינינו וחושפת גם את המבוגרים לעולמות שלא היו ידועים קודם לכן.     הטיולים כיפיים, נעימים, מרתקים וחווייתיים. ניתן להתאים את רמת הקושי של הטיול למשתתפי הקבוצה בהתאם לצורך ולבקשות.

 

טיולי גיבוש לכיתות

טיולי גיבוש כאלה משופעים בהפעלות רבות. הדגש מושם על חיזוק הקשר ויצירת חוויות בין משתתפי הקבוצה הצעירים והמבוגרים.  מטיולי גיבוש כיתתיים ניתן לרכוש חברים חדשים לצבור חוויות חדשות ולהעמיק קשר בין התלמידים/ ילדים וגם בין הורי הכיתה. לטיולים אלה יש גם ערכים נוספים שמתלווים כמו אהבת הארץ, כבוד לחברים, חיזוק כושר גופני והסתגלות לסביבה טבעית תוך נסיון לשמור על הרמוניה עם הסביבה.

 

טיולי מבוגרים

טיולים לקבוצות שרוצות לטייל יחד בין בהגעה עצמית או באוטובוס, הטיולים הללו יתנו מענה לפי בקשת המטיילים. ניתן לקיים טיולים הדורשים הליכה בטבע ברמות קושי שונות, כאלה המשלבים ביקור באתרים שונים ומרתקים, טיולים עירוניים או טיולי נושא. רמת ההדרכה גבוהה ומועברת בצורה מרתקת.

טיולים עירוניים

טיולים המתבצעים בערים בעלות אופי היסטורי, מתובלים בסיפורים פיקנטיים וביקור במקומות בעלי נקודות עניין. ניתן גם לבקר בערים מסוימות לרגל חגים (חנוכה, חג המולד, סוכות וכו').

 

טיולים לאורחים מחול

טיולים מותאמים לתיירים המגיעים מחול בשפה האנגלית, ליהודים ונוצרים בירושלים, אזור הכנרת ונקודות עניין נוספות.

 

טיולי יום הולדת

טיולים למבוגרים החוגגים יום הולדת או לילדים. טיולי מבוגרים "יתפרו" במיוחד עבור המזמינים בהתייעצות איתי. טיומולדת לילדים משופעים פעילויות חווייתיות ששמות במרכז את ילד היום הולדת ונותנות לו חוויה בלתי נשכחת.

 

*טיולים בהזמנה אישית יבנו לפי דרישת מזמיני הטיול

דילוג לתוכן