לוגו אתר בא לי לטייל
מלי בונאבידה

מלי בונאבידה

קצת עליי

מלי בונאבידה – מורת דרך, אוהבת אנשים שאוהבים לטייל ולאכול. מתמחה בטיולי בוטיק, חיבור לקהילה אוכל, טבע והיסטוריה.

להתעורר בבוקר ליום חדש ולחכות לזריחה ,לפגוש כל יום אנשים חדשים שרוצים לטייל,לראות את האור בעיניהם ואת ההתרגשות מיום הטיול,לראות את הטבע מחליף את בגדיו כל פעם מחדש ,לשמוע את ציוץ הציפורים, משב הרוח ורשרוש העלים, להתרגש ממאגרים מלאים ופכפוך מים. והרשימה עוד ארוכה…..לזה אני קוראת עבודה ,סיפוק והתרגשות מהעשייה כל פעם מחדש, להנעים את זמנם של המטיילים שיוצאים מהשגרה ליום אחר לא תמיד יודעים מה מצפה להם ,להפתיע אותם, לרגש אותם ולהחזיר אותם הביתה עמוסים בחוויות וטעם של עוד….

אז מי אני בעצם

אישה שאוהבת חיים, אנשים, צחוק, שמחה, טבע, נוף, אנשים (נכון, את זה כבר אמרתי)סיפורים, הסברים, חוויות והכי חשוב להנות מהחיים שניתנו לנו במתנה. שנים רבות הייתי גננת וניהלתי גן מצליח ביותר, תמיד אחרי טרגדיה אנחנו מחפשים משמעיות וכך היה. המשכתי עם השביל   …

ואז הדרך נסללה לקורס מורה דרך , הדרכת טיולים, עולם חדש נפתח בפני, מעניין, מאתגר וממלא, נשטפתי כולי בהנאה החדשה של טיולים , גמעתי מרחבים, טיפסתי הרים ומילאתי את חושיי. בכל בוקר חיכו לי 50 עיניים צמאות למידע וסקרניות ליום חדש, התרגשות אדירה מהעבודה החדשה. היום אחרי שנים ספורות של הדרכה החלטתי להוציא לאור ולשתף איתכם אתר של טיולים מעניינים, לקבוצות למשפחות ליחידים לנשים בלבד וכן, גם לגברים בלבד.

הטיולים שאני  הם בכל רחבי הארץ מדן ועד אילת ,למרות שרק חלקם רשומים ובנוסף טיולים מיוחדים בחו"ל.

בהתאמה וביחס אישי.

מחכה לפגוש אתכם.

בפנייה למלי נא ציינו שהגעתם דרך אתר "בא לי לטייל"

 

דילוג לתוכן