לוגו אתר בא לי לטייל
מור עמית מורת דרך

מור עמית

היי אני מור, מדריכת טיולים מוסמכת מזה 10 שנים. חובבת טבע, טיולים והרפתקאות ושמחה על האפשרות לשתף אחרים בחוויה. בעלת תואר ראשון בגיאוגרפיה ובנוסף עובדת כפסיכולוגית קלינית ומנחת סדנאות.

מציעה טיולים מודרכים בכל הארץ התפורים אישית ובדגש על החוויה: נופים, סיפורים, אגדות, הסטוריה, בוטניקה, תרבות ועוד.

מדריכה בעברית ואנגלית.

סוגי הטיולים בהם אני מתמחה:

  • טיולי משפחות: חוויה מהנה ומגבשת להורים ולילדים, בדרך כלל בימי שישי או שבת בבוקר. הטיולים מותאמים לילדים וכוללים הדרכה חוויתית, משחקים, הצגות, אגדות ופעולות כיפיות לכל המשפחה. כל טיול מסתיים בפיקניק מפנק בטבע. ניתן להצטרף גם לחוג טיולים עם קבוצה קבועה, המטיילת כל שבת במסלול קצר היפה ביותר לעונה. הטיולים מותאמים לקבוצות של 8-12 משפחות.
  • טיולי גמלאים: טיולים קלילים במיוחד המותאמים לסבים וסבתות, הרוצים להכיר ולהיפגש בנופי הארץ. הטיולים בדגש על הסטוריה, ארכיאולוגיה, תרבות, פריחה, ונופים.
  • סיורים עירוניים: טיולים עירוניים בארץ, מהערים הגדולות עד הכפרים הקטנים. תרבות, אדריכלות, הסטוריה ושווקים. כמו כן ניתן לצאת לטיולי טבע עירוני.
  • טיולים לקבוצות וארגונים: טיולי חברה, טיולי גיבוש, סדנאות ועוד.
  • טיולי נישה: טיולי בר/בת מצווה, ימי הולדת, אירועים מיוחדים- הכל בהתאמה אישית לפי הצורך.
  • טיולי צעירים ומיטיבי לכת: מסלולים ארוכים של עד 15 ק"מ ביום, במדבר יהודה, בנגב, בגולן ובתוואי שביל ישראל. ניתן לתכנן גם טיולים של כמה ימים.

כמו כן מספקת ייעוץ ובניית מסלולים- בארץ ובחו"ל:

ביקרתי ב-35 מדינות בעולם, ומספקת ייעוץ בבניית טיולים לחו"ל- במדינות אפריקה, המזרח, אירופה, דרום ומרכז אמריקה. כמו כן, הלכתי את כל שביל ישראל ומספקת ייעוץ בתכנון המקטעים.

בפנייה למור  נא ציינו שהגעתם דרך אתר "בא לי לטייל".

 

דילוג לתוכן