לוגו אתר בא לי לטייל
בן שץ מורה דרך ומדריך סנפלינג

בן שץ מורה דרך ומדריך סנפלינג מוסמך

מי זה בן שץ?
בן שץ הוא מורה דרך ומדריך סנפלינג מוסמך בעל ניסיון של למעלה מ-10 שנים בטיולי סנפלינג ואתגר. לבן יש אהבת נפש לטבע ולנופים של ארץ ישראל, ובמיוחד למדבר. הוא אוהב להראות את הסביבה בצורה ייחודית משלו, לקשר בין השטח והטבע להיסטוריה, לתנ"ך, ואפילו לחיים היום. בן דובר עברית ואנגלית ברמת שפת אם.

קצת עלי

אני בן שץ , יליד ארה"ב, אבל חי בארץ מאז גיל 8. גדלתי במושב בסיני(תלמי יוסף ליד ימית). מושב שעבר לנגב עם הפינוי. למדתי תיכון בשדה-בוקר, שם גיליתי את אהבתי העמוקה לטבע ולמדבר, ובכלל לארץ. לכן, אחרי שרות צבאי למדתי תואר ראשון בביולוגיה בבאר-שבע, ותואר שני בהגנת הצומח בפקולטה לחקלאות ברחובות. מתוך אהבתי למרחבים השתתפתי במהלך השנים בקורס מדריכי סנפלינג של מכללת וינגייט, קורס מדריכי טיולים של החברה הגיאוגרפית, וקורס מורי דרך מטעם יד בן-צבי בירושלים.
אני ילד טבע. האהבה והתאווה שלי זה להיות בחוץ, לחוות את המרחבים, להרגיש את הטבע סביבי. אני מטייל במקומות ובאתרים שונים ומגוונים בארץ ובחו"ל, ומארגן טיולים בארץ לקבוצות קטנות ואינטימיות, משפחות, זוגות וחברים.
אני מזמין אתכם לטייל איתי, להשתתף איתי באהבת הארץ והטבע הסובב אותנו, לגלות עולמות חדשים, להכיר מקרוב את הטבע ולפרוץ את גבולות הדמיון.
דילוג לתוכן