Untitled-15-3
אניטה שודרון טריגר

אניטה שודרון טריגר

אניטה שודרון טריגר היא מורת דרך ותיקה, שלאחר עיסוק  כעובדת סוציאלית כקצינת משטרה וכמורה, עשתה הסבה מקצועית למורת דרך עם  פרישתה לגמלאות.

אהבתה הרבה לטיולים ולהיסטוריה, לחקר הטבע ולעבודה עם אנשים, הביאה אותה לקורס מורי הדרך. וכך מעבירה אניטה לתיירים מחו"ל ולתיירים מקומיים את אהבתה לארץ באמצעות טיולים וסיורים ברחבי ישראל.

היתרון הגדול של אניטה הוא ניסיונה הרב בהוראה ובעבודה עם אנשים מהימים בהם הייתה מורה.

כך השילוב האופטימאלי בין תחביב למקצוע  הוראת הדרך מאפשר לה להעביר לאחרים את אהבתה, ואת הידע שלה,  תוך שהיא נותנת את הלב והנשמה  עם הנאה מרובה.

להלן המלצות שנכתבו על אניטה

1) ברצוני להודות לך על  שלושה ימים של שכרון חושים .במסגרת גמלאי בזק תל אביב.בו הדרכת אותנו בטיול סליחות. בין הסימטאות ,בשכונות שטרם הגעתי אליהם .ניחוחות של נוסטלגיה של פעם.על אנשים סיפורים וחוויות של הרבה שועי עולם .על מינהגים ומנהיגים שלנו. בשירים וטקסטים. שהוכנו מראש.ללא ספק יצאנו עם חוויה מהנה ,שטעמה יישאר איתנו עוד הרבה זמן. בתקווה לעוד סיורים אתך. לא נילאית לרגע. יודעת למזג בין אנשי הקבוצה ולגבשה.תצליחי ותמשיכי ביחודיות שלך

לאה פיטו

2) המלצתה של מטיילת – יעל קורלנדר, משווקת תיירות בסיור שלי גדרה-מאודסה ועד אדיס 18.9.2015 .

גדרה? הבוקר גילינו את המקום, בסיור מודרך שעשתה מורת הדרך המקסימה  אניטה שורדון טריגר "מאודסה ועד אדיס". שמענו על הביל"וים שהקימו אותה, הכרנו את יומה שגב הפסל המרתק והמוכשר שסיפר לנו סיפור חיים שלם שעומד מאחורי היצירות שלו, המשכנו דרך בית הכנסת בו סיפרה אניטה על החיים של ראשוני המתישבים וקינחנו עם צחי שסיפר לנו ממקור ראשון על החיים באתיופיה ובארץ, על העלייה והקליטה ולקח אותנו לקפה אצל ישראלה מ"בית אמבוסה" שחברי Ika Chipmanסיפר אודותיה רבות. הארוח ב"בית אמבוסה" בהחלט נותן חומר למחשבה על מה שעוד יש לעשות בארצנו הקטנטונת כדי שהחיים שהתחילו פה הביל"ויים יהיו טובים לכולם. ממליצה לכולם לפנות מתישהו כמה שעות לטיול כזה שהוא כולו תרבות ושלנו. שבת שלום ותודה לאניטה על יום נעים ומעורר השראה

3) המלצות  מקבוצת שלובות – מתמודדות ומחלימות מסרטן

תודה Anita Schwadron Treger  על סיור מרתק בסמטאות יפו ,תודה על קשיבות לקבוצה ותודה על ההפתעה המדהימה במוזיאון של אורי גלר .חזרנו הביתה ,מלאות רשמים מהדרכתך ששינתה את נק' המבט שלנו על העיר .
ממליצה על הדרכתך מכל הלב .היום  הפעילות של שלובות- סניף אזור  שונתה לערב וכלל טיול בסמטאות יפו והנמל עי' המדריכה המדהימה Anita Schwadron Treger . ההדרכה הייתה בקשיבות מלאה ליכולת ההליכה של הבנות שבחרו להגיע וכללה מעבר להסברים וסיפורים על המקום גם שירים המתאימים לכל אתר בו היינו .אניטה אף הפתיעה אותנו עם ביקור במוזיאון של אורי גלר  שעשה לנו סיור  מודרך פרטי בהתנדבות על כל פריטי המוזיאון ,הראה לנו סרט, הציג את כיפוף הכפית  וחתם על שברי הכפית .היה ערב מדהים מלא נתינה !!!
נתראה בפעילות הבאה.
שלובות חיבור חדש לחיים

4) המלצה: אניטה שוודרון טריגר  –   20.1.18

שמי ברכה אדלר ואני רכזת כיתות גמלאים בתיכון "קוגל" חולון. במסגרת תפקידי אני אחראית על הטיולים במהלך השנה. אניטה הדריכה אותנו כבר ב- 3 טיולים. הטיולים היו מוצלחים מאוד מכל הבחינות.תכנון הטיול והתאמתו לקבוצה היה נכון גם מבחינת מקומות הביקור וגם מבחינת התוכן.אניטה מעבירה את הידע הרב והעשיר שלה בצורה מעניינת וחווייתית. האווירה הנוצרת בטיול רגועה ונעימה. היא חברותית ולבבית  ומתייחסת לכל שאלה או הערה.בהדרכתה מדגישה אניטה את הערכים לשמירת הסביבה תוך כדי כבוד ואהבה למורשת ולהיסטוריה.המטיילים מאוד נהנו מההדרכה, מהידע ומצורת העברתו.

אני בטוחה שעוד נוסיף ונטייל עם אניטה גם בהמשך.

5) שמי עדי פיינרמן ואני המנהלת החינוכית בבית העדות, מרכז הדרכה שעוסק בהנחלת זיכרון השואה.

גב' אניטה שוודרון טריגר עובדת כמדריכה (פרילנסית) עם בית העדות מזה כשנתיים. אניטה מדריכה מגוון קבוצות, בעברית ובאנגלית ועושה זאת בחן ובמקצועיות רבים. לאניטה יכולת הדרכה מצוינת, היא משקיעה רבות בהכנה ובהדרכה עצמה, נעימה מאוד ומתחבבת במהירות על המסיירים ומצליחה להעביר להם חוויה משמעותית. ממליצה על אניטה בלב שלם.

בפנייה לאניטה נא ציינו שהגעתם דרך אתר "בא לי לטייל"

דילוג לתוכן