לוגו אתר בא לי לטייל

טיולים באיטליה

איטליה היא אחת מיעדי הטיול המבוקשים ביותר בעולם, המציעה מגוון רחב של אטרקציות, אתרים היסטוריים, נופים מרהיבים, תרבות, וטעמים מצוינים. הנה רשימה של מספר מקומות ופעילויות מומלצות לטיולים באיטליה:

  1. רומא (Rome): בעיר הניהיליסטית היסטורית הזו, תוכלו לבקר בפורומים הרומיים, בקולוסיאום, ובוותיקן שבו מוצבה הקפלה המשולבת (סיסטינית) ולראות את לגו של דומיניקו.
  2. פירנצה (Florence): העיר שנחשבת ללב הנהרות, פירנצה מציעה את האמנות הגדולה של הרנסנס ואת המוזיאונים הפרטיים המרשימים בעולם. בין האתרים החשובים נמנים מיהרה והגלריה האופיצייתית.
  3. וינציה (Venice): העיר הייחודית והסוחפת בערבים הבנוייה על אי בים אדריאטיקו. בוינציה תכנסו למבנים מהרנסנס, תטפסו על גשרות רומנטיים, ותטוסו בסירה סביב הקנאלים.
  4. מילאנו (Milan): העיר האופנה והעיר שמגוננת את השאמיים והסטייל, מילאנו היא מוקד לאופנה ולטכנולוגיה. אבל יש גם המון מקומות מסעודה נהדרים, מסדרי אופרה, ומבני אדריכלות יפהפיים.
  5. נאפולי (Naples) ופומפיי (Pompeii): בנאפולי תתקרבו אל האמצעיות הטעימות ותבקרו במרכז ההיסטורי של נאפולי. ליד נאפולי, פומפיי מציעה חוויית למידת ההיסטוריה של הרקע שמסביב.
  6. טוסקנה (Tuscany): האזור שמאגד בתוכו את פירנצה, סיינה, וחצי האי אמיליה רומאניה. טוסקנה מציעה נופים פרטיים של כרמים והרים, כמו גם מסעדות מוכרות ברמות גבוהות שמגישות מנות טוסקניות טריות.
  7. סיציליה (Sicily): האי הגדול ביותר בים התיכון מציע טבע מגוון מגונן, אתרים ארכיטקטוניים נהדרים, וטעמים ים-תיכוניים מעולים.
  8. אמלפי והסמרה (Amalfi and Sorrento): אזור החופים הכסף המפואר שמזורם בפינה מערבית של אוטוסטראדה אמלפיטנה ועד לסורנטו. יחד עם קפרי ופומפיי מראות איך עודף הים יוצר מתוך גבורת הטבע.
  9. טיבור (Tivoli): הערים קטנה שבאזור האורביאנו, יחד עם הטריברה המרשימה.
הנוף מממפלי ורונה

מפלי ורונה – אגם טנו (Tenno)

אחת האטרקציות המרשימה בצפון איטליה היא מפלי ורונה – aParco Grotta Cascata Varon מדובר על סדרת מפלים מרשימה ביופיה שזורמת

שיט באגם קומו

אגם קומו בצפון איטליה

צפון איטליה מחולקת להמון אגמים מופלאים. אחד האגמים המיוחדים והיפים הוא אגם קומו(Como). מדובר על אגם מאוד אטרקטיבי הנחשב לשלישי

נגישות
נגישות
רמת קושי
רמת קושי
סוג מסלול
סוג מסלול
מאפייני מסלול
מתאים ל
מתאים ל
עונה בשנה
עונה בשנה
דילוג לתוכן