לוגו אתר בא לי לטייל

חשוב לדעת

sherlocked - חדר בריחה בראשון לציון

Sherlocked – חדרי בריחה בראשון לציון הינה רשת של 4 חדרי בריחה. הנמצאים ברחוב אלטלנה 14 ראשון לציון.

הפעילות של חדרי הבריחה מתרחשת בחדרים סגורים. שהמעבר ביניהם דורש פתירת חידות וביצוע משימות. כאשר תפתרו ביחד את החידות תוכלו לעבור לחדר הבא דרך דלת סתרים שנפתחת. המעבר נעשה בזחילה או בירידה בסולם.

Sherlocked , בניהולו דניס, אשר כתב חלק גדול מהחידות והמשימות. ובהמשך אף השתמש בתסריטאים ובעלי מקצוע מתחום המשחק והקולנוע. הוא מתחם חדרי בריחה וותיק בנוף חדרי הבריחה בישראל והוא קיים החל משנת 2016.

חדר הבריחה, עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת של קולות מיוחדים הנשמעים במהלך הפעילות. אשר נותנים רמזים לפתירת החידות והמשימות והתקדמות במשחק.

גם התפאורה הרבה שכוללת :תמונות מיוחדות , מבנים מיניאטורים ועוד. יוצרת את תחושת הניתוק מהעולם במשחק. ופשוט לקבל תחושה של כניסה לעולם אחר לגמרי. בדומה לסרט "הסיפור שאינו נגמר".

אז איזה חדרי בריחה יש ב   Sherlocked ?

סה"כ 4 חדרי בריחה מופרדים . סה"כ 6 גירסאות לילדים למבוגרים. מסעות גוליבר, משימת שרלוקד, אנטרקס, הקוסם מארץ עוץ. הגירסאות בחדרים מאפשרות גמישות לשחקנים בבחירת רמת קושי שתתאים לרמה שלהם. ובכך מאפשרת השתתפות גם של ילדים ושחקנים מתחילים בתחום חדרי הבריחה (escape room).

מהלך הפעילות בחדר הבריחה

היתרון הגדול של sherlocked טמון בכך שזו אטרקציה למשפחות כפעילות גיבוש. דורשת שיתוף פעולה. הפעילות מפעילה את הראש ודורשת "חשיבה מחוץ לקופסה".עוד יתרון של פעילות חדר הבריחה של שרלוקט היא בכך שהטלפונים של הילדים ושאר השחקנים, נותרים בלוקר בחוץ. מה שמבטיח שהילדים יהיו כל כולם בתוך המשימה.

החדרים כוללים : תפאורה סאונד ואפקטים ברוח הסיפור / הנושא (תמה). מעברים שחלקם בזחילה דרך מעברים צרים.

במהלך הפעילות יש חידות חלקן מושמעות וחלקן צריך להבין לבד דרך החושים. משך הפעילות כשעה.

חדר בריחה מסעות גוליבר
חדר בריחה מסעות גוליבר

מסעות גוליבר

מסעות גוליבר הוא חדר הבריחה הנחשב לפופולרי מאוד  שזכה בהמון שבחים בארץ ובעולם וזכה בפרסים בינלאומיים. חדר בריחה זה אותו עשינו כמשפחה כולל גירסאות בשפות :אנגלית ועברית.

(חדרי הבריחה :אנטרקס ושרלוקד כוללות גירסאות בשפות : עברית, אנגלית ורוסית).

הפעילות מתחילה בכניסה לחדר . שהוא סיפון של ספינה מהמאה ה 18 בו מקבלת הקבוצה הנחיות לפעולה מתוך סיפור . לא אגלה לכם את מהלך הפעילות כדי לא להרוס. אבל בגדול, מסעות גוליבר הוא ספר שנכתב ע"י ג'ונתן סוויפט. סיפור העלילה מתייחס לגוליבר העובר בין כמה מדינות דימיוניות. בעזרת אונייתו הוא פוגש אנשים בעלי ממדים שונים. כגון :גמדים בארץ ליליפוט וענקים בארץ ברובדינגנאג.

במקור הספר נכתב כסאטירה עוקצנית על דפוסי שלטון רקובים. בחדר הבריחה של שרלוקט, דאגו להכניס את השחקנים לאווירת הסיפור באמצעות :קולות ,צלילים, אביזרים ועוד.

כך שיש כאן 2 ממדים לפעילות: אחד ממד חשיבתי כדי לפתור משימות ולהתקדם במשחק. והשני חוויתי להרגיש שאתם חלק מעלילית הסיפור הדמיוני "מסעותיו של גוליבר".

החדר מתאים לילדים ולמשפחות ופנטסטי אם אתם רוצים לחזק קשר בין בני המשפחה. ליצור בסיס איתן לשיתוף פעולה והכי חשוב לחוות יחד כמשפחה /זוג את חדר הבריחה של מסעות גוליבר.

על שאר חדרי הבריחה איני יכול לספר כי לא חוויתי אותם. אבל גם שם הנושאים לא פחות מעניינים. למשל  חדר הבריחה של שרלוק הוא פחות חוויתי וויותר מתאים לאסקייפרים מקצועיים או חובבי אתגרים.

אחד מהאולמות בחדר בריחה שרלוקדס

למי מתאים?

למגוון רחב של גילאים מגיל צעיר מאוד ועד גיל 70 .

הפעילות איננה מתאימה  לבעלי מגבלויות פיזיות.

חדר בריחה במרכז

פרטי התקשרות ושעות פעילות

072-3970707

שעות פעילות : 8:30 בבוקר עד 2:00 🕑 בלילה כל ימות השבוע.

חובה לתאם הגעה מראש ולהירשם לפעילות.

מחיר הפעילות 110 ש"ח לשחקן בקבוצה של 5 משתתפים . ככל שיש יותר משתתפים בחדר הבריחה אז המחיר פר אדם יורד. ילדים מגיל 12 ומטה מקבלים הנחה של 20 אחוז.  אם תגידו שהגעתם דרך אתר "בא לי לטייל" תקבלו הנחה.

אירועים בשרלוקד

את פעילות חדרי הבריחה אפשר לשזור לאירועים. כגון  : ימי גיבוש למקומות עבודה. ימי הולדת לילדים בגל הגילאים. יש חבילת יום הולדת מיוחדת ההורים מביאים רק את העוגה והצוות דואג לכל השאר. חבילת יום ההולדת כוללת: חדר אירוח מאובזר ומקושט, פיצות, חטיפים, שתייה קלה תמונת מגנט לכל ילד. או אפילו בר מצווה.

כמות המשתתפים בכל חדר בריחה נעה בין  10 -7 מבוגרים ועד 16 ילדים בחדר בריחה בודד. ועד לסה"כ של 40 משתתפים לכל חדרי הבריחה במתחם.

לעוד פרטים על הפעילויות בחדרי הבריחה של sherlocked :  לחצו פה.

חדר בריחה בראשון לציון

מהי חוות דעתך מהאטרקציה

אטרקציות נוספות באיזור

מסלולי טיול באזור האטרקציה

דילוג לתוכן