לוגו אתר בא לי לטייל

חשוב לדעת

ijump ראשון לציון

ijump ראשון לציון הינו אחד מפארקי הטרמפולינות השווים בארץ ומבין הגדולים של רשת הטרמפולינות ijump. המקום נמצא במתחם  G-city ברחוב הלח"י 4 בראשון לציון.

פארק זה כולל כ 4500 מטרים רבועים של פארק טרמפולינות שנמצא למעשה על הקרקע ופארק החבלים שנמצא על התקרה של אולם הטרמפולינות. במקום ישנם אטרקציות אתגריות רבות למשל : קיר טיפוס , פארק חבלים עם מסלול הליכה על חבלים , והשוס הגדול זה הגלייד ריידר – רכבת הרים אישית שגם היא עוברת בתקרה של המתחם.

האולם מחולק לשני חלקים : חלק אחד לישיבה לשתות קפה או לאכול מהמזנון בזמן שהילדים נהנים , מוציאים אנרגיה בחלקו השני של האולם , פארק הטרמפולינות. זהו למעשה החלק המרכזי והגדול של ijump ראשון לציון. מדובר על מתחם ענקי עם עשרות טרמפולינות מהם יוכלו הילדים להתהפך , לקפוץ לעשות סלטות ככל העולה על רוחם. כמו כן יש גם בצדדים סלים , אליהם ניתן להטביע תוך כדי קפיצה קוביות גדולות (רכות) לעבר הסל (כדור סל).

הכניסה לתוך חלק הטרמפולינות מותרת ללא נעלים , יש לרכוש גרביים מונעות החלקה בכניסה למתחם במחיר סמלי  של 9 ש"ח.

ב ijump ראשון לציון  ניתן גם לעשות ימי הולדת יש מספר חדרים בהם תוכלו לחגוג יום הולדת לילדיכם , המקום דואג לכיבוד, פיצות , שניצלונים , חטיפים , שתייה ועוד וכן להפעלה לילדים. בתיאום מראש.

חג החנוכה ברשת ijump

קבלו את הדבר הבא בחג חנוכה הקרוב : מ- 9 עד 9 – לרגל חופשות חנוכה וחג המולד יפעלו בכל סניפי רשת  iJump  מתשע בבוקר ועד תשע בערב.
בואו עם על המשפחה שלכם או עם חברים וחברות לכיתה לחוויה: כייפית, מגבשת ומאתגרת.  חוויה שכוללת מלא מלא פעילויות ספורטיביות ואתגריות כגון :לקפוץ על הטרמפולינות הגדולות , להשתעשע בבריכת ספוגים (לפעוטות), הטבעת כדור לסל, ירידה באומגות, פארק חבלים הנמצא  בגובה של מעל 10 מטרים בגובה.

עוד במקום קירות טיפוס אליהם עולים עם חליפה מיוחדת לעיגון , מתחם משחקים לקטנטנים, מכונות משחק ארקייד ומשחקי וידאו . חשוב לציין כי המתקנים ברשת iJump  מאושרות ע"י  מכון התקנים האמריקאי.

אז למה אתם מחכים בואו לשמונת ימי החנוכה להפתעות, הגרלות מדי יום. וגם יהיו מתנות שוות ומקפיצות לזוכים. בנוסף יערכו במהלך ימי חג החנוכה הדלקת נרות כל יום.

האירועים שצויינו כאן יתקיימו בכל סניפי הרשת : פתח תקוה, ראשל"צ, ביג קריות, ירושלים. (החניה איננה כרוכה בתשלום).

שעות הפעילות ברשת ijump: 9:00 – 21:00 . בימים ב' ו ד' עד השעה  22:00 בערב . הסיפים יפעלו במתכונת המצויינת בין התאריכים:.22 20.12 – 26.12.22
העלות היא בין 45 ₪ – 105 ₪ . 45 זה למתחם התחתון בלבד ו 105 לכל המתחם (גם לעליון ).
הפעילות מותאמת לילדים  מגיל 3.

טלפון לפרטים:  03-5522022  או באתר www.ijump.co.il

מהי חוות דעתך מהאטרקציה

אטרקציות נוספות באיזור

מסלולי טיול באזור האטרקציה

דילוג לתוכן