פארק הדייג ביקנעם

לקראת ראש השנה הצעה מיוחדת להרוויח את ארוחת החג ביושר רוצים לדעת ? אז הצטיידו בהרבה סובלנות אופטימיות וצאו לדרך.

אודות פארק הדייג

ראש השנה קרב ובא והדבר הראשון שעולה בראשי זה דגים, ראש של דג בראש השנה הוא מנהג רב שנים בכל שולחן חג. והמימוש שלו הוא דייג בתוך פארק מסודר ומאורגן. אם ברצונכם קצת שלווה שקט ורוגע לפני החג, לברוח מהמציאות חסרת המעצורים שלנו, ולהוריד הילוך. דייג מסתבר זה אחד מהתחביבים המרגיעים מאוד, גם אם לא העליתם דבר בחכתכם.

הישיבה מול האגם האזנה לשקט, ההתענגות על נופי עמק יזרעאל בקרבת יקנעם המושבה, המקום המומלץ בשבילכם, אם כבילוי משפחתי בסופשבוע ואם לבד באחד מימות השבוע, שם המקום בו ביקרנו הוא “דג בכפר”.מדובר על פארק בילוי משפחתי שכולל בתוכו : אתר קמפינג, פארק דייג, אטרקציות לילדים כגון :מתקנים מתנפחים, בריכת דייג קטנה לילדים, גימבורי.

קמפינג בפארק הדייג יקנעם

אפשרויות הבילוי בפארק

להגיע לבילוי חד יומי לתפוס פינה ברחבי הפארק, לדוג ולאפשר לילדים להשתעשע קצת במתקני הפארק ולאחר מכן למנגל דג שדגתם במקום או בשר שהבאתם מבעוד מועד. האפשרות השנייה היא להגיע בשעות אחר הצהריים להקים אוהל ולהיערך לקמפינג במקום באחת מפינות הפארק. כאשר למחרת היום לדוג ולהנות מהאטרקציות שהמקום מציע.

לגבי חוויות הקמפינג : במקום יש מספיק שולחנות הפזורים במקום אם זאת דשא זה לא הצד החזק שלהם למרות שזה די אופייני למרבית אתרי הקמפינג. המקלחות הם משותפות כלומר אין הפרדה בין גברים לנשים (מה שבפועל עושים זה שנשים מתקלחות נועלים את הדלת ומישהו מבחוץ משגיח).מים חמים יש וזה מה שבאמת חשוב, אחרי יום טיול או לאחר הקמפינג.

מידע על הדייג במקום

לאחר שהתמקמתם ובחרתם מקום להתנחלות במקום, נותר לדאוג רק לציוד דיג וגם כאן 2 אפשרויות: הראשונה למקצוענים להביא את ציוד הדייג מהבית. והשנייה לחובבנים יותר ואילו שאינם מתמצאים בדייג מקצועי, זה לשכור ציוד דייג במקום הכולל : חכה, פיתיונות, רשת לנשיאת השלל. חשוב להגיע מוקדם בבוקר כדי לתפוס מקום טוב סביב האגם להתמקם בו, עדיף כמובן מקום מוצל תחת עץ או שמשיות הפזורות סביב האגם. וכעת מה שנותר זה פשוט לזרוק את הפיתיון עם החכה, להתרווח על הכיסא ולהמתין בסבלנות לארוחת החג שלכם.

מתנפחים בפארק הדייג יקנעם

החוויה שלנו

שלא תטעו לרגע אחד, אומנות הדייג אינה פשוטה כלל וכלל היא דורשת בעיקר סובלנות והרבה. מצד שני לבעלי הסובלנות מובטחת הנאה וסיכויי הצלחה גבוהים מאוד. אמנם לי באופן אישי לקח כשלוש שעות לדוג משהו אבל לבסוף הצלחתי לדוג דג גדול מאוד.

לאחר שעמדתם במשימה המאתגרת והצלחתם להעלות בחכתכם דג בעל גודל משמעותי שמאפשר סעודה ערבה למשפחה סבירה, קחו את הדג לעמדת הניקיון שם ינקו אותו עבורכם. מה שנותר זה רק לאכול אותו על המנגל או בתנור בבית.
פארק הדיג הוא אחת מההמלצות החמות לחניית ביניים במהלך טיול בצפון, או לשלבו במסגרת אחד מטיולי השבת שלכם באזור הצפון.

דבר נוסף חשוב לפני שמגיעים צריך לברר האם המקום פתוח, הקמפינג אינו פעיל כל ימות השנה כך ששווה לבדוק לפני שמגיעים ואילו מתחם הדייג פעיל בעיקר בסופי שבוע. למי מיועד: למטייל המחפש שלווה לאחר טיול באזור עמק יזרעאל ולחובב דייג תאריך ביקור:07/09/2017

הוראות הגעה

לחצו בwaze: “דג בכפר” או פארק הדייג יקנעם.

מה בסביבה

מעיין אלרואינצרת.;נחל השופט

מהי חוות דעתך מהאטרקציה

אטרקציות נוספות באיזור

מסלולי טיול באזור האטרקציה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מתאים ל
מתאים ל
רמת מחיר
רמת מחיר
סוגי מסלולים
סוגי מסלולים
סוג הלינה
סוג הלינה
רמת מחיר
רמת מחיר
מה כלול?
מה כלול?
נגישות
נגישות
סוג המסעדה
סוג המסעדה
רמת מחיר
רמת מחיר
כשרויות
כשרויות
משלוחים
משלוחים
נגישות
נגישות
סוג אטרקציה
סוג אטרקציה
מתאים ל
מתאים ל
נגישות
נגישות
נגישות
נגישות
רמת קושי
רמת קושי
סוג מסלול
סוג מסלול
מאפייני מסלול
מתאים ל
מתאים ל
עונה בשנה
עונה בשנה
דילוג לתוכן