לוגו אתר בא לי לטייל

חשוב לדעת

מוזיאון המדע בחיפה

תערוכת הרובוטים במוזיאון המדע בחיפה היא הרפתקה טכנולוגית לכל המשפחה. המדעתק הוא מוזיאון מרהיב בו מוצגות חיות שונות בתור רובוטים חוויה מדהימה לילדים וגם למבוגרים תערוכה ייחודית רק במדעטק.
רוצים לצאת יחד עם המשפחה או הבן זוג שלכם למסע תרבותי מרענן ומסקרן, אם כן ממליץ לכם בחום רב לבקר במוזיאון המדע בחיפה- מדעטק. בימים אילו מוצגת שם תערוכה מדהימה של רובוטים .הפתיח של התערוכה הוא הצגת בעלי חיים כרובוטים.
למעשה ניתן לראות חיות פופולריות כגון: זבוב, עטלף, קרנף, זיקית, גירפה .

בתערוכת הרובוטים מדעתק  זוכה כל בעל חיים שכזה למראה מיוחד. הוא מוצג כרובוט ענקי, עם השלד הבנוי ממערכת של יחידות פונקציונליות מכניות כגון :כנפיים, זרועות, עיניים, רגליים. הילדים יכולים להפעיל כל יחידה בגוף הרובוט באופן אוטונומי ע"י מוטות היגוי חיצוניים, לזיקית היה מוט היגוי להוצאת לשון ואחד להזזת הראש. אחד אחר להזזת הגוף וכפתורים לשינוי צבעים.

תערוכות נוספות לאוהבי הזאנר היא תערוכת הלגו הבינלאומית.

פשוט מדהים מה שמוצג כאן במדעתק , מעבר לכך ליד כל בעל חיים ישנו מסך המתאר את כל המערכות הגוף וכיצד מתכנן הרובוט בנה אותן.
לזיקית יש 2 עיניים שכל אחת מחפשת טרף בכיוונים שונים ברגע שעין אחת מגלה את הטרף אז שתיהן מתבייתות יחד על הטרף וכך היא מומשה במודול שהוצג בתערוכה.

בתערוכת הרובוטים במדעתק, הוצג רובוט כלב שיודע לשבת ולקום, רובוט אדם שיודע לשיר לרקוד ואפילו להילחם באומנות הלחימה טאקוונדו .כמובן שלאחר מכן ניתן לבקר מוזיאון עצמו שהוא בהחלט חוויה תרבותית לילדים. הרפתקאות מעניינות : חדר מראות, חדר חושך, חדר אנרגיה מתחדשת, חדר קסמים, חדר משחקי חשיבה ועוד .

באופן כללי על המדעתק, זהו מוזיאון לאומי למדע טכנולוגיה וחלל השוכן בחיפה. כמו מרבית המוזיאונים בארץ ובכלל יש לו תערוכות משתנות לתקופות זמן מוגדרות מראש כמו תערוכת הרובוטים. ותערוכות קבועות שרצות כל ימות השנה. לסיכום זהו אחד המוזיאונים היחידים שילדיי נהנו כל כך.

מומלץ בחום לכל אוהבי הטכנולוגיה. יש להתעדכן באתר של מוזיאון חיפה לגבי התכניות ולוודא מתי תערוכה שכזו תזור שוב.למי מתאים: קלאסי כאטרקציה לילדים ולכל חובבי המדע באשר הם.

מה בסביבה:

הגנים הבהאיים חיפה; נחל המערות;

מהי חוות דעתך מהאטרקציה

אטרקציות נוספות באיזור

מסלולי טיול באזור האטרקציה

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חשוב לדעת

דילוג לתוכן