לוגו אתר בא לי לטייל

חשוב לדעת

תערוכת הלגו הבינלאומית תל אביב

תערוכת הלגו הבין-לאומית התקיימה ביולי 2013 . הגענו לראות ולהתרשם ולא התאכזבנו כלל וכלל.

לגו -משחק שהוא גם אומנות. בגני התערוכה מדי פעם מתקיימות תערוכות אומנות זו המומלצת שלי בעבורכם.
תערוכת הלגו הבינלאומית מתנהלת במעוז התערוכות בישראל. אכן הכל פה בגדול, היא התקיימה בגני התערוכה בתל אביב. לא מביישת תערוכות איכותיות באירופה, מבוססת התנסות של ילדים ולא רק אספקטים של צפייה וזה חשוב בייחוד לילדים שכל תהליך הלמידה נרכש על ידי התנסות .

לגופו של עניין תערוכה זו במילה אחת נהדרת בנושא הלגו, זוהי תערוכה נהדרת בנושא לגו ורובוטיקה. האמן האמריקאי נתן סאווייה יצר פה מיצגים ופסלים מהממים מקוביות לגו קטנות, בתערוכה ראינו פסלי לגו דו ממדיים ותלת ממדיים, דמויות אדם מוכרות אמני פופ, גימי הנריקס , אנדי וורהול, ועוד אחרים.

תערוכה שווה גם כן המומלצת בגני התערוכה היא אוטומוטור.

 

 

 

האיש החושב מלגו

תערוכת בעלי חיים הייתה באמת משהו מדהים, המרשים ביותר זה דינוזאור עצום שבנוי מאלפי קוביות לגו, לקח לו כ -3 חודשים לבנות אותן. מעבר לכך שהפסלים מאוד מרשימים הם מעוררי השראה, לצד כל פסל האמן נתן סאוייה מתאר בקצרה אילו מחשבות ורגשות עברו במוחו במהלך הבנייה וגם מעלה כל מיני הגיגים וחכמות חיים.

בתערוכה מוצגים גם רובוטים שהמבקר יכול להפעילם, רובוטים אילו נבנו על ידי נערים ונערות מרחבי הארץ בנוסף ישנו מתחם לבניית לגו חביב ביותר. לסיכום מתאים מאוד לילדים וגם למבוגרים הנה התמונות מן התערוכה.
התערוכה התקיימה בחודשים יולי אוגוסט .

 

מסוק בתערוכת הלגו

מיקום : גני התערוכה תל אביב.
למי מתאים: ממש תפור כאטרקציות לילדים לכל בני המשפחה ולחובבי בנייה בלגו .

מהי חוות דעתך מהאטרקציה

אטרקציות נוספות באיזור

מסלולי טיול באזור האטרקציה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חשוב לדעת

דילוג לתוכן