לוגו אתר בא לי לטייל

חשוב לדעת

תצוגת רכבים באוטומוטור
תערוכת אוטומוטור ישראל בגני התערוכה. חוויה משכרת לחובבי רכבים אופנועים ושאר בעלי גלגלים אך גם כל בני המשפחה יהנו כאן מאוד.
מדי שנה בחול המועד הפסח נפתחים שערי גני התערוכה לעשרות כלי רכב ואופנועים שונים ומשונים. בתערוכת  אוטומוטור ישראל – הפנינג מיוחד במינו שמציג בפני הקהל רכבי ספורט כגון: למבורגני, פרארי, אסטון מרטין, במוו ועוד.
רכבים עם מנועים בעלי כוח סוס שווה ערך לכמות במירוץ סוסים שלם. תצוגה מרהיבה של רכבי עילית ממיטב יצרני הרכב אשר בעולם. נוחתת פה אצלנו בארץ, בתל-אביב- בדיוק לשבוע אחד בודד במהלך חול המועד פסח.
מפגן יוצא דופן בנוף הישראלי, הממחיש אילו רכבי ספורט חדשניים מסתובבים בכבישי העולם. התערוכה מאפשרת מפגש בלתי אמצעי עם הרכבים הללו. מגוון רכבים בצבעים, גדלים, צורות שונות ומשונות. מביאים לקהל הישראלי את חזית רכבי הספורט בעולם. גם רכבו של ג'יימס בונד האגדי, אסטון מרטין , הופיע בתערוכה. תערכוה זו כמו תערוכת הלגו הבינלאומית בגני התערוכה היא תערוכה המיועדת לכל בני המשפחה.
תערוכת אוטומוטור

הילדים נהנו מאוד מהחוויה שמסתבר אינה רק נחלת מכורי ההגה, אלא עומדת בגאון בהגדרה של אטרקציה לילדים.

בתערוכה אולמות תצוגה רבים שהמבקר עובר בין אולם לאולם ומתרשם מקו הרכבים שמוצג בפניו. כל אולם מביא זווית אחרת על עולם הרכב, לדוגמא אולם האופנועים ממחיש דרך תצוגה גדולה של אופנועים וכלים דו-גלגליים את כל סוגי האופנועים: ספורט, שטח, כביש ועוד.
אולם רכבי 4X4 ממחיש את את כלי הרכב המיועדים לשטח כגון: ג'יפים, טום-קארים, טרקטורונים חדישים ועוד כלי רכב שבחלקם גם מיוצרים בהזמנה אישית.

בחלק החיצוני של התערוכה נערך מפגן של אופנועים,מופע מוטורי רווי אקסטרים. המפגן היה ברוח של תחרות אופנוענים, במסלול מפותל עם צמיגים בקצותיו- ממש כמו במירוצים אמיתיים. האופנוענים צריכים, מעבר לרכיבה במסלול, לקפוץ מעל תלוליות עפר שהוצבו בתוך המסלול- אכן תענוג לאוהבי אקסטרים.

כלי רכב באוטומוטור
כפי שעינכם רואות המקום היה הומה אדם. אהבתי את העובדה בתערוכה הזו, שהיא מתאימה לכולם; ילדים, מבוגרים, בני נוער שכולם מצאו עניין במיצג הרכב הפנומנלי שהוצג בגני התערוכה. לסיכום: תערוכת אוטומוטור – תענוג צרוף ובילוי אולטימטיבי בחופשת הפסח. מה בסביבה: פארק גני יהושע; נחל הירקון; שמורת תל ברוך.

מהי חוות דעתך מהאטרקציה

אטרקציות נוספות באיזור

מסלולי טיול באזור האטרקציה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חשוב לדעת

דילוג לתוכן