לוגו אתר בא לי לטייל

חשוב לדעת

קיפצובה המתחם החיצוני

במהלך חודש יולי 2023 , חופשת הקיץ , ביקרנו בפארק השעשועים הוותיק, הנודע והשווה – קיפצובה. זהו פארק שעשועים המורכב משני חלקים פנימי וחיצוני . הפנימי מיועד יותר לקטנטנים ואילו החלק החיצוני מותאם לילדים.

פארק קיפצובה נמצא בתוך קיבוץ צובה בהרי ירושלים.

מומלץ להגיע בשעות הצהריים המוקדמות שהקייטנות מסיימות את הבילוי במקום ואז התורים פשוט "מתרוקנים " בבת אחת ואין כמעט המתנה. הילדים נהנו מאוד מהשהות בפארק קיפצובה המקום שקט, ללא תורים כשברקע מתנגנים שירים ישראליים נעימים.

בכניסה לפארק מצד ימין מתחם המשחקייה המיועד לפעוטות מגיל 2-6 . מתחם זה גדול ממוזג עם ג'ימבורי, מתחם פעלולים רחב ידיים עם בריכת כדורים, בלונים מתנפחים, קרוסלות לקטנטנים, מבוך מראות ועוד.
ממול מתחם המשחקייה מתחם מוצל עם מתקנים שונים המותאמים לקטנים יותר שבמרכז פסל גורילה ענקי שדרכו יוצאת רכבת ילדים, קרוסלות שונות מותאמות גיל , מיני בלק ממבה, מתנפחים ועוד. לצידם 2 רכבות הרים שהאחת מהירה והאחרת איטית יותר ועם יותר סיבובים.
כמו כן, במתחם החיצוני בכניסה לפארק יש מתקנים יותר אתגריים לגדולים יותר ושאינו מוצל , אליו הילדים ישר רצו . במתחם זה ניתן להנות מספינת פירטים 180 מע', קרוסלת ענק עם כסאות מעופפים ועוד. ממולו מתחם נינג'ה ממוזג ותותחי כדורים.

בנוסף, ישנו מתחם המשקיף לנוף הרים יפייפה בו יש את המכוניות המתנגשות ורחפות.

המשחקייה בקיפצובה

רעבים ?

 ליד המשחקייה יש קפיטריה גדולה בה ניתן לשבת בפנים או בחוץ עם שולחנות המכוסים במפות משובצות. עכשיו כשהקייטנות הסתיימו והחופש הגדול בשיאו מוזמנים להגיע לקיפצובה, להנות מיום כייפי עם הילדים, המבוגרים גם יהנו עם הקטנטנים.
למי מיועד הבילוי בקיפצובה ? בילוי משפחתי מגיל שנה עד 14.

שעות פעילות:

ביולי :

א-ה 14:00-18:00
שישי 10:00-17:00

שבת 10:00-18:00

באוגוסט:
א-ה 19:00- 10:00
שישי 10:00-17:00
שבת 10:00-18:00
קיפצובה פארק שעשועים בירושלים

איך להגיע?

בוויז "קיפצובה".
המכוניות המסתובבות בקיפצובה

מהי חוות דעתך מהאטרקציה

אטרקציות נוספות באיזור

מסלולי טיול באזור האטרקציה

דילוג לתוכן