קטיף עצמי של תות שדה

קטיף עצמי של  תותים. הוא חוויה יוצאת דופן. תות שדה  הוא פרי קטןה בצבע אדום עז מנוקדים בצבע שחור, עסיסיים, מתוקים – הטעימה והקטיפה זה אחלה הפעלה לילדים אין ספק שאם אתם מחפשים בילוי שמתאים במיוחד לילדים קטיף תותים זה תפור עליכם. השבת קרבה ותמיד מתלבטים מה עושים בשבת? האם טיול הליכה? האם לשבת בבית ולהביט בגשם? אז להגיע לחממות בהם מגדלים תותים ומיועדים לקטיף זו אחלה חוויה המשלבת : טעם ; ריח; מגע; ראייה . כך הילדים משלבים למעשה, במהלך הקטיף העצמי, פעילות המשלבת את כל החושים גם יחד וזה נהדר לכל המשפחה.

 

קטיף תותים

קטיף תותים היא פעילות המתאימה לסוף החורף תחילת האביב, אז התותים בשיאם. כיום מגדלי התותים הבינו את הפוטנציאל הכלכלי הגלום בקטיף העצמי והם החלו מגדלים תותים בתוך חממות כאשר שיחי התות תלויים באוויר, דבר המקל משמעותית את אופן ביצוע הקטיף (מונע התכופפויות שכידוע מזיקות לגב).השילוב המהפנט של צבעי ירוק משובץ באדום מסודרים טורים טורים כמו חיילים במסדר צבאי, מאפשרת למעשה לקטוף תותים באופן עצמאי ובקלות רבה בלי מאמץ מיותר, ולפעמים מרגישים כמו בטיול שבמהלכו עוצרים וקוטפים תות עסיסי ואדמדם.

המקומות השווים ביותר לקטיף תותים עצמי זה באזור השרון שם האדמה מאוד פוריה ויש לחות גבוהה מאזור הים. תנאים אילו מאפשרים לגדל תותים בצבע אדום עז ובגודל יפה.אחת האפשרויות המומלצות היא לשלב פיקניק בטבע לאחר שקטפתם מנה נדיבה של תותים ריכזתם בתוך קערת פלסטי ויצאת לדרככם.

אחד הטרנדים החזקים היום במהלך קטיף עצמי של תותים היא לשלב פעילות חקלאית באזור הקטיף למשל : סיור בטרקטור באזור ; פינות יצירה הקשורות לעולם הפרי כגון: פאזלים מעץ ועוד פינות שמעסיקות את הילדים בזמן שקצת נמאס מהקטיף. או פשוט כהפוגה קצרה במהלך הקטיף.

קטיף עצמי תותים
אז בואו נדבר תכל'ס איפה בארץ תמצאו קטיף תותים איכותי לכל המשפחה .

באזור השרון : תותי משק טל – תותלנד (הוד השרון) בטלפון 073-7823429 ; "התותים של משק 6 במושב גאולים"  ליד נתניה 073-7823456 ; "משוך בגזר " ליד רעננה" 072-331-0245; "קסם התות" בצור יגאל ליד קדימה – צורן 072-331-8392; סתלבתות – קטיף של תותים שמטופלים בהדברה אורגנית 072-3301122.

באזור השפלה : יש את אגרונן בגדרה שהוא מרכז חקלאי אשר בו ניתן לעשות קטיף תותים במרץ ובקיץ קטיף נקטרינות 073-7823014 .
 ובאזור הדרום : במושב ישע יש את משק פלטקין שמציע חווית קטיף משפחתית מגבשת 072-2136694.

קטיף תותים הוא אחת מיני אטרקציות לילדים שמתאימות בעיקר לסופישבוע וחגים.

מהי חוות דעתך מהאטרקציה

אטרקציות נוספות באיזור

מסלולי טיול באזור האטרקציה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מתאים ל
מתאים ל
רמת מחיר
רמת מחיר
סוגי מסלולים
סוגי מסלולים
סוג הלינה
סוג הלינה
רמת מחיר
רמת מחיר
מה כלול?
מה כלול?
נגישות
נגישות
סוג המסעדה
סוג המסעדה
רמת מחיר
רמת מחיר
כשרויות
כשרויות
משלוחים
משלוחים
נגישות
נגישות
סוג אטרקציה
סוג אטרקציה
מתאים ל
מתאים ל
נגישות
נגישות
נגישות
נגישות
רמת קושי
רמת קושי
סוג מסלול
סוג מסלול
מאפייני מסלול
מתאים ל
מתאים ל
עונה בשנה
עונה בשנה
דילוג לתוכן