לוגו אתר בא לי לטייל

חשוב לדעת

המגלשות בפארק המים מודיעין

פארק המים מודיעין הוא פארק מים חדש שנפתח לפני כשנתיים לערך. מדובר על פארק נופש ספורט ופנאי לכל המשפחה. המנוהל ע"י החברה הכלכלית של עיריית מודיעין – מכבים -רעות . מה שאומר שזה פארק ציבורי ולא פרטי.

אם זאת הפארק מנוהל באופן מאוד מקצועי תוך שמירה על מי רחצה נקיים וסביבת בילוי הולמת.

הפארק מחולק ל 2 חלקים מרכזיים , אזור לילדים ומשפחות (החלק החיצוני). הכולל בריכת זרמים, פארק מים עם כמה מגלשות מים(צהובה ,אדומה וכחולה), פטריה בתוך בריכה לכל המשפחה (שאינה עמוקה), בריכת פעוטות, מתקן גלישת גלים (המדמה גלישה בים). והחלק הפנימי שמתאים יותר לאנשים המעוניינים לעסוק בספורט באופן קבוע כגון : בריכת שחייה מקורה לשחיינים, חדר כושר מהמשוכללים בארץ, אולם חוגים.

היתרון הגדול של פארק המים מודיעין שהוא נותן מענה מלא למשפחות בניצול הפנאי באופן מלא ואופטימלי. למשל תוכלו להגיע לפארק, לתת לילדים לשהות במתחם החיצוני ובינתיים תוכלו לשחות במתחם המקורה בנחת(בתשלום נפרד).

או ללכת לחדר הכושר ולעשות קצת פעילות שרירית.

במתחם החיצוני יש מדשאות רבות עם כיסאות שולחנות ושמשיות המאפשרות לכם להביא אוכל מהבית ולאכול במקום. או לחלופין לקנות מזון קל במזנון הנמצא בשטח הפארק. עוד במתחם החיצוני שירותים וברזיות מים.

 

הקטע האטרקטיבי ביותר בפארק מים מודיעין, הוא אזור מגלשות המים הנמצא בקצהו הימני של הפארק. זהו אגד מגלשות מים שהגישה אליהן מאוד נוחה ומהירה. באמצעות מדרגות, מתקני הגלישה אינם גבוהים, כך שזה מתאים מאוד לילדים, כמו כן המגלשות אינן מהירות מדי או מפחידות מדי.

והיתרון הכי גדול , לא צריך לעמוד שעות בתור כדי להתגלש כמו שנהוג בפארקי מים אחרים כמו ימית 2000 למשל. אבל צריך גם להבין שזה גם פארק מים לא באותה רמה ומגוון כמו:ימית 2000, הממדיון ,שפים וכדומה.

אבל הוא כן נותן מענה הולם לימי הקיץ המייגעים והלוהטים שלנו ,חשוב להדגיש : פחות מתאים לבני נוער ויותר לילדים ופעוטות.

אפשר לבלות כמה שעות טובות בפארק המים, חשוב להרבות בשתייה ולשהות הרבה במים או בצל. אפשר לעושת זאת ע"י כניסה לבריכת הזרמים אליה תיכנסו והיא פשוט תסחוף אתכם בתוך מסלול מעגלי. או לשבת תחת הפטריה ולהנות מזרימת מים קרירים.

עוד יתרון גדול של פארק זה , ברגע שהילדים נכנסים לאזור המגלשות יש כל הזמן מים שניתזים עליהם, כך שגם אם יש תור במהלך ההמתנה הם כל הזמן נרטבים וכך נמנעת התייבשותם.

מי שגר באזור מומלץ בחום לעשות מינוי לחדר הכושר ולבריכה המקורה.

מידע חשוב

איך מגיעים : בוויז "פארק מים מודיעין" הפארק נמצא סמוך לאזור ליגד סנטר בעיר מודיעין מכבים רעות. כתובת : עמק האלה 255 מודיעין מכבים רעות.

ימי פתיחה : א' : 14:00 -18:00 .ב' -ה' : 9:00-18:00. שישי ושבת : 8:00 עד 18:00.

מחירים : היכנסו לאתר הפארק : לחצו כאן.

יש להתעדכן בפתיחת הפארק בין עונות השנה שבחלקן אינו פתוח. הבריכה המקורה , חדר הכושר והחוגים פתוחים כל ימות השנה. בשעות קצת יותר מרווחות לרוב בין 6:00 בבוקר עד 22:00 בלילה בימי חול.

 

מהי חוות דעתך מהאטרקציה

אטרקציות נוספות באיזור

מסלולי טיול באזור האטרקציה

חשוב לדעת

דילוג לתוכן