לוגו אתר בא לי לטייל

חשוב לדעת

טיול סנפלינג בנקיק השחור - ערוצים בטבע

מסלול הסנפלינג והקניונינג היפה ביותר בארץ!
הצגה מפוארת של מפלים, מצוקים גבוהים, בריכות, ירידה ביתדות, מעברי בולדרים וגולת הכותרת: 3 גלישות סנפלינג במפלים זורמים יפיפיים, לתוך בריכות מים צוננים!!
טיול מושלם לקיץ החם!

סנפלינג נקיק שחור - ערוצים בטבע
סנפלינג נקיק שחור – ערוצים בטבע

את המסלול אפשר לעבור רק באמצעות גלישת סנפלינג, הוא מתאים לאוהבי לכת ואתגר. אין שום צורך בניסיון קודם בסנפלינג. המדריכים של חברת 'ערוצים בטבע' יסבירו, ינחו וילוו אתכם בזמן הגלישה, בסבלנות ומקצועיות.
המסלול פתוח לגלישה מאמצע מאי ועד אמצע אוקטובר (מסיום הגשמים ועד תחילת הגשמים).
מסלול "הנקיק השחור" הוא חלקו האמצעי של נחל זויתן, נקרא גם זויתן תיכון, הוא קיבל את שמו בגלל היותו צר, עמוק וחשוך רב שעות היום ובגלל סלעי הבזלת השחורים. מקום מדהים!
המסלול נמצא ומפוקח על ידי שמורת יהודיה, וניתן לעשות בו סנפלינג רק עם חברות סנפלינג מורשות (כמו חברת 'ערוצים בטבע', שלה כל הביטוחים הנדרשים).

סנפלינג בנקיק השחור – חוויה עוצמתית שלא אשכח

סנפלינג נקיק שחור עם ערוצים בטבע
סנפלינג נקיק שחור עם ערוצים בטבע
הנקיק השחור - ערוצים בטבע
הנקיק השחור – ערוצים בטבע

ניפגשנו בחניון שמורת יהודיה בשעה 8:00, שם קיבל את פנינו מדריך מקצועי של חברת 'ערוצים בטבע', אחרי שאסף את קבלות הכניסה לשמורה (צריך להציג אותן לפקח של הנקיק) נסענו יחד, בתוך השמורה כ-2 ק"מ לחניון שייח חוסיין. חלוקת ציוד סנפלינג אישי לכל אחד (ריתמה, קסדה) הסבר קל על המסלול ויצאנו לדרך. כ- 40 דקות הליכה מישורית בנוף רמת הגולן עד הירידה לערוץ הנחל. כאן חבשנו קסדות וירדנו בסולם ובמדרגות הסלע אל הנחל: צמחייה ירוקה, צל ומים זורמים… חצי שעה נוספת של הליכה בתוואי הנחל המקסים והגענו אל המפל הראשון. עצרנו לנוח והמדריך העביר לנו הוראות בטיחות, הסבר מפורט על איך גולשים סנפלינג וענה על השאלות שלנו. הכל בסבלנות ומקצועיות. הרגשנו בידיים טובות!
גלישת סנפלינג ראשונה מגובה של כ- 4 מטרים. האדרנלין מתחיל לזרום… גולשים לבריכת המים הצוננת ושוחים למפל הבא. אנחנו בתוך הנקיק השחור – עוצמת הטבע במלוא הדרה! סנפלינג שני מגובה של כ- 28 מטרים. וואו! מדהים! מתגברים על הפחד בעזרת המדריך, שמנחה אותנו בסבלנות וחיוך. תחושה אדירה של חוויה והצלחה.
מכאן ממשיכים בהליכה של כחצי שעה עד למפל השלישי – "המדורג" (כ-22 מטרים) שמסתיים בבריכה גדולה של כ-30 מטרים של שחייה. אין לתאר את העוצמה והיופי של הבריכות בתוך הנקיק על רקע מצוקי הבזלת השחורים!
עוד חצי שעה הליכה בנחל והגענו לעליית המדרגות, כ- 400 מדרגות סלע שמוציאות אותנו לרמה. לא מאמינים כמה חם בחוץ לעומת הקרירות שחווינו בנחל. מזל שאנחנו רטובים. מסוף העליה הליכה של כ- 40 דקות חזרה לשמורה. עייפים אך מרוצים! ללא ספק אחד המסלולים היפים ביותר בארץ!

הצטרפו לטיול סנפלינג בנקיק השחור – פרטים

ניתן לתאם טיול סנפלינג בנקיק השחור בחודשים מאי – אוקטובר: ערוצים בטבע 054-7606303.

סנפלינג מפלים - ערוצים בטבע
סנפלינג מפלים – ערוצים בטבע

מפגש: 8:00 בחניון שמורת יהודיה.
סיום משוער: 15:00
אורך המסלול: כ- 6 ק”מ, מאתגר.
* חייבים לדעת לשחות.
* אין צורך בניסיון קודם בסנפלינג.
* אפשרי מגיל 10.

ציוד: נעליים סגורות חובה!! לבוש נוח להליכה במים וסלעים רטובים. מים (2-3 ליטר לאדם), אוכל (מנויילן, להגנה ממים). כובע. קרם הגנה. גומיה לבעלי שיער ארוך. מומלץ: בגדים ונעלים להחלפה באוטו.

עלות: 300 ש”ח למשתתף.
כולל: ציוד סנפלינג, מדריכי סנפלינג מוסמכים, ביטוח, הדרכת מסלול ותאום מול שמורת יהודיה.
לא כולל תשלום כניסה לחניון שמורת יהודיה. (מבוגר: 22 ש”ח, ילד עד גיל 18: 9 ש”ח)

לפרטים נוספים ותאום צרו קשר עם ערוצים בטבע: אביבית 054-7606303, נועם 054-7606303
תגידו שהגעתם דרך אתר: "בא לי לטייל" (:

* חברת “ערוצים בטבע” מאושרת ע”י רשות הטבע והגנים לטיולי סנפלינג בנקיק השחור ובשמורות הטבע.
* מומלץ להרשם מראש כדי להבטיח את מקומכם!
* פרטים ותאריכים באתר ערוצים בטבע: לחצו כאן
לעוד טיולי סנפלינג: לחצו כאן
עוד טיול סנפלינג מומלץ במים זורמים: סנפלינג בנחל ג'ילבון

מהי חוות דעתך מהאטרקציה

אטרקציות נוספות באיזור

מסלולי טיול באזור האטרקציה

דילוג לתוכן