לוגו אתר בא לי לטייל

חשוב לדעת

אטרקציות ירי

לייזר טאג

לייזר טאג קלאב היא תופעה חדשה שכבשה את ישראל. אם יצאתם לטייל והתחשק לכם לתבל את החופשה שלכם. בפעילות אתגרית ומיוחדת שמפעילה את כל החושים יחדיו. לייזר טאג היא אטרקציה ייחודית רווית אקשן ואדרנלין לכל המשפחה.אז מה זה לייזר טאג, מדובר על הדמייה של שדה קרב וירטואלי בו נבנה מרחב הדומה לשדה קרב. היתרון הגדול בפעילות הזה שהצלחתה תלויה בעבודת צוות וחלוקת תפקידים לפי צוותים. כך שלפעילות ערך מוסף מאוד חשוב – גיבוש.

ועל כן פעילות זו מתאימה למקומות עבודה ולמשפחות אשר רוצים להדק את הקשר בין החברים / בני המשפחה. פעילות זו יכולה להתאים ליום כיף או לאירוע מיוחד כמו יום הולדת.הלייזר טאג זו חוויה המתקרבת לדבר האמיתי היא כוללת ציוד לוחמה ייעודי. כגון : נשקים, כוונות, סניפרים, לייזרים, אפודים רוטטים. ישנם מספר מתחמים של ספייס לייזר בישראל : תל אביב, חיפה נתניה . אבל אם תרצו שהם יגעו אליכם הביתה ליום הולדת או אירוע של חבר , מסתבר שזה אפשרי הלייזר טאג זו חוויה המתקרבת לדבר האמיתי היא כוללת ציוד לוחמה ייעודי כגון : נשקים, כוונות, סניפרים, לייזרים, אפודים רוטטים. ישנם מספר מתחמים של ספייס לייזר בישראל : תל אביב, חיפה נתניה . אבל אם תרצו שהם יגעו אליכם הביתה ליום הולדת או אירוע של חבר , מסתבר שזה אפשרי.

פיינטבול

פיינטבול זה כבר רמה אחת מעל לייזר טאג מבחינת רמת האקסטרים והמוחשיות של הפעילות, בפעילות זו תקבלו רובי אוויר עם כדורי צבע .המטרה במשחק היא לפגוע במשתתפים במשחק המתחבאים בתוך שטח לוחמה מדומה. מי שנפגע יש על האפוד שלו כתמי צבע כך יודעים שהוא נפגע. פעילות זו מתאימה לבני נוער ופחות לילדים. כי פגיעה אמנם לא תגרום נזק אך היא מכאיבה.

בצילום פיינטבול גורן לפרטים: 052-222-7808

מהי חוות דעתך מהאטרקציה

אטרקציות נוספות באיזור

מסלולי טיול באזור האטרקציה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן