לוגו אתר בא לי לטייל

חשוב לדעת

יער האיילים ביער אודם

יער האיילים הוא שילוב פנטסטי ואידיאלי בין אתר קמפינג ולינה לבין אטרקציה לילדים ולכל המשפחה . היער נמצא ברמת הגולן בתוך יער אודם . העניין הרב באתר זה הוא המפגש הבלתי אמצעי של הילדים וכל המשפחה עם האיילים. ניתן ללטף ולהאכיל את האיילים הנמצאים במתחם נפרד ומגודר. ולקבל הסבר על בעל החיים המרתק הזה בעל הקרניים המרשימות שנקרא באנגלית "גיזל". באתר סוגי איילים שונים ומגוונים למשל :האייל המנוקד , אייל זהוב, יחמורים ועוד. חלק מהאיילים הובאו לכאן מרחבי העולם.האייל הוא בעל חיים מעלה גירה אשר חי בעדרים. יש לו קרנים מרשימות אשר גדלות רק אצל הזכרים (למעט אייל הצפון – גם אצל נקבות). מרבית סוגי האיילים נכחודו מהעולם ונשארו מספר מינים בלבד.

האטרקציות ביער האיילים

ביער האיילים ישנן פעילויות לילדים במנעד רחב ומגוון מאוד:

  1. משחקיה – מקורה  ומאובזרתבמיטב המתקנים לילדים ופעוטות: ג'ימבורי, טרמפולינות, בית ילדים ועוד.
  2. מכוניות פדלים – מסלול מפותל המותאם במיוחד לילדים כל שעליהם לעשות הוא לעלות על המכונית , לפדל ולהניע את הרכב קדימה באמצעות כוח הרגליים ע"י פידול ובעזרת סיבוב ההגה לרכוב בתוך המסלול.
  3. מגלשת אבובים יבשה – אטרקציה ייחודית לכל השנה יושבים על אבוב עם ידיות , אוחזים בהן היטב, ומתגלשים יחד האבוב במורד המסלול המשופע.
  4. פינת חי – פינת ליטוף של בעלי חיים לפעוטות.
  5. טרקטורונים חשמליים – טרקטורונים להמתאימים לגילאים 6-11 , הנסיעה היא על מסלול ייעודי לרכיבה על טרקטורון . המסלול מדופן בצדדיו עם צמיגים.
  6. סיור ממונע ברכב חשמלי – זהו סיור הנמשך כרבע שעה, בו עוברים עם רכב חשמלי ברכבי הפארק ליד האיילים.
  7. המסלול האתגרי והאומגה – עולים במדרגות היישר אל תוך מסלול הרפתקני ומאתגר המצאים לילדים, המסלול כולל טיפוס ומעבר מכשולים ובסופו גושלים עם אומגה למטה.

אפשרויות הקמפינג והלינה ביער האיילים

אתר הקמפינג והלינה של יער האיליים מגוון ומותאם למשפחות המחפשות פתרון לינה ברמות נוחות שונות :

  1. אוהלים עצמאיים – מתחם אוהלים עצמאים הכולל : שירותים, מקלחות חמות, מטבחון, שולחנות פיקניק, מקררים , פינות מנגל תאורה ושקעי הטענה לסלולריים. מרחבי דשא המובנות כמו יחידות (במות). מקבלים מזרנים ללא תוספת תשלום.
  2. חושות בסיסיות – אם דרישות הלינה שלכם הם ברמת נוחות קצת יותר גבוהה מקפינג בסיסי יש את החושות של יער האיילים הבנויות מעץ וכוללות מזגן, מיני מקרר ותאורה הלינה במזרנים.(שאר הפסליטיז במתחם משותף בדומה למתחם האוהלים).
  3. חושות משודרגות – בדומה לחושה הבסיסית אך עם מיטות ומקרר גדול יותר.

חשוב : אתר הקמפינג פתוח רק בין החודשים אפריל עד אוקטובר.

איך מגיעים : בוויז : יער האיילים , אודם.

ופירוט מלא יותר על המקום באתר יער האיילים

מהי חוות דעתך מהאטרקציה

אטרקציות נוספות באיזור

מסלולי טיול באזור האטרקציה

דילוג לתוכן