לוגו אתר בא לי לטייל

חשוב לדעת

ימית 2000

ימית 2000 בחולון הינו ללא ספק פארק המים המוצלח והמיוחד ביותר בישראל. בבואי לבחון ולבדוק אטרקציות ואתרים בישראל אל מול מתחריהם. אני בודק את ההבדל בדברים הקטנים.

בימית 2000 הדבר ניכר באופן מובהק . זה בא לידי ביטוי ב :ניהול המקום, בטיחות המתקנים, רמת הניקיון ברחבי הפארק, מגוון ואיכות האטרקציות. ובכן התוצאה לאחר בילוי יומי עם הבן שלי בפארק מים זה , שראוי לציין הוא ספארק מים ,כי הוא כולל גם מתחם ספא.

הכל מעולה, למרות שחופשת קיץ עכשיו ויש כמות אנשים גבוהה יחסית (קייטנות ,משפחות וכדומה). לתחושתי הפארק מנוהל באופן מקצועי מאוד.חייב לציין שזמני ההמתנה למגלשות סבירות בהשוואה לפארקי מים אחרים בהם ביקרתי.

למשל המפעיל לא שולח ילדים לגלוש במגלשה לפני שהוא ווידא שהגולש שלפניו עזב את המגלשה ,חשוב ביותר למנוע תאונת גולשים , בייחוד במגלשות המהירות.

לאחר יום כיף בפארק ימית 2000  בו התגלשנו במיטב המגלשות שבפארק. נהננו מאוד משלל המגלשות מהירות עד איטיות. מגלשות בצבעים שונים . יש לציין שהחוויה היא אקלקטית ורבת פנים ומאפשרת לחוש מגוון של גלישות.

מגלשות מירוץ

לאחרונה נוספו בפארק 6 מגלשות מיוחדות וצבעוניות, העונות לשם :"מגלשות מירוץ" תחרותיות.

אילו הן המגלשות  היחידות בפארק בהן ניתן להתגלש על הבטן עם מזרון : מהירותן גבוהה ואף ניתן למדווד את מהירות הגולשים המוצגת על לוח אלקטרוני.

גובהן נאמד בכמעט 15 מטר , ואורכן כ 100 מטרים ,חובה להתגלש עםן מזרן , הגלישה מותרת כאן לילדים מעל גובה של 1.3 מטר או /ו מגיל 8 ומעלה.

מגלשות ה HIGH SPEED

בפארק נמצאות גם 4 המגלשות הגבוהות בישראל :

טייפון והוריקן (הצהובות ) הן המהירות והמפחידות מתוך ה 4 הגלשות הן מאוד תלולות ובעלות זווית חדה לכן הגלישה בהן מהירה מאוד.מתאימות לילדים מגיל 7 ומעלה ומגובה 1.2 מור ומעלה.

אנקונדה וקוברה (הכחולות) אמנם איטיות מקודמיהן אבל מלאות בסיבובים מה שהופך אותן לאתגריות אבל לא מפחידות או מהירות מדי. אילו מתאימות לילדים מגיל 5 ומעלה.

המגלשות הצהובות המהירות בימית 2000
מגלשות ההיי ספיד בימית 2000

המגלשות שבמגדל האקסטרים

במרכז הפארק ישנו מגדל אקסטרים אליו עולים במדרגות ממנו יוצאות 3 מגלשות סגורות :

1)הבלאק הול (השחורה): זוהי מגלשה חשוכה לחלוטין , אם קצת תאורה בתוכה, בה תרגישו כמו בנפילה חופשית בחלל החיצון.

2)"האמזונס"(כחולה) : מגלשה עם האבובים ,כיף לא נורמלי, הגלישה אפשרית בזוגות או בודדים.

אבל צריך לקחת בחשבון שההמתנה פה גבוהה ביחס למתקנים האחרים, זאת בגלל שיש תור נפרד ללקיחת האבובים ותור נפרד לגלישה.

3)סופר קמיקזה(הירוקה) : מגלשה מהירה מאוד מגיעים מראש המגדל עד למטה תוך 10 שניות. מגלשת אקסטרים.

***כל השלוש מגלשות מיועדות לגיל 5 ומעלה***

מגלשת האמזונס בימית 2000

מתקני אקסטרים נוספים

מגלשת "הבננה ג׳אמפ" – זהו למעשה באנגי מגובה נמוך מאוד – מגלשה אנכית  וקצרה בצבע צהוב . ממנה הגולש צונח ישירות לתוך בריכה בעומק 4 מטר.

צמוד אליה נמצא "הספייס בול" מגלשה מיוחדת שבתחתיתה מסתחררים בתוך עיגול ממנו נופלים לבריכה.

** 2 המתקנים הללו מתאימים לילדים מגיל 10 ומעלה שיודעים לשחות**

המתחם המקורה והספא

בתוך ימית 2000 יש מתחם מקורה וסגור הכולל 2 מתחמים פנימיים : הספא , המיועד רק למבוגרים וכולל סאונות , ג'קוזי ועוד מנעמים..
המתחם המרכזי , מיועד לכל המשפחה וכולל בריכת גלים , מגלשה פנימית קצרה, בריכת שחייה ועוד. בהחלט מקום מושלם להימלט לסירוגין מהחום השורר בחוץ.

מגלשות הקשת

6 מגלשות בצבעי הקשת – מדובר על מגלשות מאוד כייפיות ומיוחדות חלקן בעלות מספר קימורים. מעבר להיותן מגלשות עם זווית פיתול מיוחדת הן מאד מרשימות ביופיין ומתאימות למנעד גילאים רחב. כי הן לא מהירות מדי ולא איטיות מדי.

*מתאים מגיל 5 ומעלה*

המגלשות הצבעוניות בימית 2000

לסיכום

החוויה בימית 2000 פשוט ממכרת והיא אפשר להפסיק . עוד בפארק ,

אחד המתקנים המועדפים על מרבית מבקרי האתר שכידוע הם בעיקר ילדים זו המגלשה

רעבים ? אז בפארק יש מסעדה שבה ניתן לאכול ולשבת בפנים למשל : שניצלונים עם צ'יפס, המבורגר בלחמניה עם צ'יפס נקניקיות או פיצה .יש אפשרות גם  לאכול בדוכנים בחוץ המוכרים גם ברד ,קרטיבים ושתייה קלה.

עכשיו בחופש הגדול זה הזמן להגיע לפארק המים ימית 2000 ולהנות משלל האטרקציות מעבר למגלשות מים יש בפארק בריכות שחייה עם מפלי מים ומתחם מזרקות מים גדול לכל המשפחה.

עוד בפארק מתקני עזר : מלתחות , מקלחות , שירותים , לוקרים , חנייה בחינם , מתחם ספא למבוגרים , דשא סינטטי עם מקומות ישיבה מוצלים.

הכיף הגדול שימית 2000 מאפשרת גיבוש משפחתי והנאה להורה וילד ממליץ לכם להגיע מוקדם בבוקר בשעת הפתיחה של הפארק 9:00 הנסגר בשעה 17:00 לקהל הרחב.

אפשר לבלות בפארק בין חצי יום ליום שלם. אם לא הצלחתם להגיע מוקדם אז כדאי להגיע לקראת 13:00 המועד בו הקייטנות עוזבות את הפארק. ואז יש ירידה משמעותית בתורים.

מגלשת הבננה בימית 2000

מהי חוות דעתך מהאטרקציה

אטרקציות נוספות באיזור

מסלולי טיול באזור האטרקציה

חשוב לדעת

דילוג לתוכן