חשוב לדעת

יד אחרת של רבקל'ה רובל

יד אחרת – הינה חנות יד שנייה ווינטג' של רבקל'ה בתל יוסף. החנות במקור הייתה בקיבוץ עין חרוד ובשנים האחרונות עברה לקיבוץ תל יוסף באזור עמק המעיינות.

החנות בנויה משלושה חללים היא מאוד גדולה וכוללת פרטי יד שנייה מיוחדים ועתיקים מתקופות שוונת למכירה.

במקור :המבנה בו נמצאת חנות יד אחרת היה במקור מעבדת פיזיקה. שנבנתה בשנת 1960. החלונות הם  חלונות מסוג גיליוטינה. אין מזגנים במקום וגם בלי תריסים במקור ברוח התקופה.

חנות יד אחרת שהוקמה בשנת – 1995.

מודל העבודה של רבקל'ה הוא עזבונות בקונסיגנציה.

כלומר היא מקבלת את כל "האוצרות" מאנשים ברחבי הארץ חלק של עזבונות מנפטרים וחלק מאנשים שסתם רוצים למכור דברים עתיקים שאין להם בהם שימוש.

ורק לאחר התשלום מהלקוח היא מעבירה את התשלום למי שהביא לה את המוצרים. כלומר אתם גם יכולים להביא לרבקל'ה דברים ישנים ומיוחדים שתרצו למכור.

מה יש בחנות יד אחרת?

כל פרטי הווינטג' שרק אפשר לדמיין – עתיקות,פורצלנים וכלי חרסינה, פסלי עץ, חפצי אומנות ישנים מוצרי אספנות, כלי חרס , שעוני יד, כורסאות, כלי עבודה, אוסף מפתחות, ויטרינות, כלים לשבת וחג, שעוני קיר, כדים ממתכת, בובות מיניאטוריות, מפות, תמונות, כלי מוזזיקה ,אהילים נברשות ועוד ועוד.

אפשר לשוטט בשלושת החללים, סתם לראות ולחזור אחרונית בזמן. כי החנות היא באמת דה זאו לתקופות שונות בהיסטוריה שלנו. למשל אהבתי את הכלים החקלאים שנראו לפני עשרות שנים. או אקורדיון ישן ועתיק.

היופי של החנות שהיא פשוט אוסף אחד גדול של המון מוצרי יודיאקה ווינטג'. חושב שכל אחד יכול למצוא מהו מיוחד להכניס אליו הביתה. גם אם לא תקנו כלום זה ממש תחושה של ביקור במוזיאון.

רוח העבר מכניסה נופך מיוחד לחיי היום יום של האינסטנט בכל. הכל פה מאוד מרגיע נראה כאילו העצמים משדרים למבקר ניחוחות של פעם. הצבעים המקוריים הצורות העתיקות וחוסר המודרנזיציה הופך את יד אחרת של רבקל'ה למוזיאון לכל דבר ועניין.

החנות יד שנייה של רבקל'ה רובל

הכניסה לחנות איננה כרוכה בתשלום אך כן בתיאום.

המחירים של המוצרים משתנים בהתאם למוצר ולשווי השוק שלו.ההיצע גדול מאוד פשוט לא תאמינו כמה דברים אפשר להשיג ולקנות בחנות שכבר נעלמו מהחנויות של היום וזה לדעתי היופי של החנות הזו.

עוד ממד יפה שיש בחנות הוא מטבעות מתקופות שונות שתוכלו להשיג כאן למשל מטבע לירה.

גם תכשיטים אפשר למצוא כאן כגון :שרשראות, טבעות, עגילים ועוד.

אם אתם חובבי פיסול או קריאה אז גם לזה יש מענה בחנות. לאוהבי מדליות יש בחנות מגוון של מדליות ספורט של אנשים שזכו בהם בתחרויות העבר והחליטו למכור אותם.

יד אחרת -חנות ווינטאג'

שעות פתיחה

11:00 עד 14: 00 חייב לתאם מראש  בטלפון : 052-3700973 .

לסיכום

חנות יד אחרת של רבקל'ה היא למעשה גן עדן לחובבי אספנות.למי שאוהב לאסוף דברים ישנים ונדירים יש המון מה לחפש כאן וגם מי שלא רוצה לקנות וסתם לנבור ולהעלות זיכרונות מהעבר זה נחמד

לאוהבי ווינטאג' ויודיאקה. הכניסה לתוך החנות האפלולית מזכירה מסע בזמן, מעין שער לעולם עתיק וקדום בהיסטוריה. ממש מוזיאון וינטאג' עם ערך מוסף והמון ייחודיות.

פרוזדור יד שנייה רבקלה רובל

מהי חוות דעתך מהאטרקציה

שם: רועי חסטר
אימייל: roeihaster@gmail.com
חוות דעת:
ציון האירוח הכולל: 5 – מצויין
————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

אטרקציות נוספות באיזור

מסלולי טיול באזור האטרקציה

חשוב לדעת

מתאים ל
מתאים ל
רמת מחיר
רמת מחיר
סוגי מסלולים
סוגי מסלולים
סוג הלינה
סוג הלינה
רמת מחיר
רמת מחיר
מה כלול?
מה כלול?
נגישות
נגישות
סוג המסעדה
סוג המסעדה
רמת מחיר
רמת מחיר
כשרויות
כשרויות
משלוחים
משלוחים
נגישות
נגישות
סוג אטרקציה
סוג אטרקציה
מתאים ל
מתאים ל
נגישות
נגישות
נגישות
נגישות
רמת קושי
רמת קושי
סוג מסלול
סוג מסלול
מאפייני מסלול
מתאים ל
מתאים ל
עונה בשנה
עונה בשנה
דילוג לתוכן