לוגו אתר בא לי לטייל

חשוב לדעת

המוח במוזיאון הרפואה טכנודע חדרה

טכנודע חדרה הינו מוזיאון ישראלי לרפואה ומדע. הוא כולל בתוכו פעילויות חוויותיות ואינטרקטיביות בעזרת מוצגים תלת ממדיים של גוף האדם. בחודש יולי יתקיימו תערוכות מרתקות למשל המסלול של לב והמוח, בו הילדים נכנסים לתוך לב מדומה  ענק בגובה 5 מטר שכולל גם אלמנטים רב חושיים כגון אור וקול. כמו כן מבנה של המוח גם הוא מוגדל בו ילמדו באופן מוחשי המבקרים על אופן הפעולה של האיבר בחשוב והמורכב ביותר בגוף האדם. עוד בטכנודע חדרה תערוכה על אויבי גוף האדם , הוירוסים והחיידקים . תערוכה על היצורים הקטנטנים הפולשים לגוף האדם שהופכים אותו בן רגע מבריא לחולה. בתוך תערוכת הוירוסים מובנה גם מודל על הקורונה. בנוסף בתערוכה מתקיים הסבר אינטרקטיבי ומוחשי של "הסליל הכפול" הלא הוא ה DNA שלנו.

מיצג פעילות הלב טכנודע חדרה
מיצג פעילות הלב טכנודע חדרה

 

בחודש אוגוסט ייערך הפנינג מיוחד במוזיאון הרפואה שבטכנודע חדרה – הנקרא "רופא ליום אחד" במסגרתו ייערך סיור של 1.5 שעות בתוך המוזיאון בהם יוכלו המבקרים להתנסות בעמדות על מנת להתנסות באיך להיות רופא ליום אחד. במהלך הפעילות יתקיימו תחרויות נושאות פרסים וביקור במוזיאון המדע שגם הוא במתחם הטכנודע.

בנוסף התקיים הפנינג של תזונה עם דגש על בריאות וחשיבות התזונה – למשל יקבלו המשתתפים בתוקך מסגרת זמן מוגבלת להכין ארוחה בעזרת אבות המזון (יהיו אריזות של המוצרים המקוריים מהסופרמרקט) כך שתהיה בריאה בסוף המשימה יתגלה מי עמד כנדרש במשימה. . בנוסף תתקיים בדיקת bצן שזה ממוצע משוקלל של : מין ,משקל וגובה המתייחס למהו המדד הבריאותי התקין לפי הפרמטרים האישיים שלנו . ונלמד מהם מקורות הויטמינים והמינרלים שגופנו זקוק.

שעות פתיחה של טכנודע חדרה(מוזיאון הרפואה) בקיץ:

בחודש יולי :המוזיאון יהיה פתוח בימים ראשון עד חמישי בין השעות  10:30 ל  17:00   ,ביום שישי בין 10:30 ל – 14:30.

בחודש אוגוסט- ימים ראשון עד חמישי בין השעות  10:30 ל – 19:30   ,ביום שישי סגור.

מחירים : מעל גיל 8 – המחיר הוא 100 שח לאדם (לפני הנחות ומבצעים) , ילדים מגיל 3 – 8 ישלמו  80 שח. עד גיל 3 בחינם.

לסטודנטים, לאזרחים ותיקים, לתושבי חדרה , לחיילים, ולנכים (בהצגת תעודה)  – הנחה של 20%.

 פרטים והרשמה  בטלפון : 04-6333505 או באתר  https://www.technoda.org.il/

איך מגיעים לטכנודע

בוויז: טכנודע חדרה. המוזיאון נמצא ברחוב הרב ניסים 2, חדרה.

קרדיט צילום התמונות בכתבה: רמי זרנגר

מהי חוות דעתך מהאטרקציה

אטרקציות נוספות באיזור

מסלולי טיול באזור האטרקציה

דילוג לתוכן