לוגו אתר בא לי לטייל

חשוב לדעת

סנפלינג בתוך מערת נטיפים

מסתבר שבאזור הגליל המערבי יש מערת נטיפים סודית ובלתי מוכרת שהכניסה אליה אפשרית רק באמצעות סנפלינג. אם אתם בעניין של טיול המשלב סנפלינג לתוך מערות אקסטרים יפות עם נטיפים.

פרטים על הטיול למערת הנטיפים הסודית

מאזור החנייה ,אותו תקבלו לאחר הרישום לטיול.יש ללכת מרחק של 5 דקות בלבד לפתח המערה. מנקודה זו תגלשו אל תוך פי המערה באופן אנכי גובה של  כ – 20 מטרים. אל תוך אולם נטיפים עוצר נשימה ונעבור בין  חדרי המערה המרהיבים והיפים. מערה סודית זו עשירה בנטיפים בצורות שונות :,זקיפים משגעים, קירות עם עם משקעי מים שחילחלו לתוך המערה.זוהי אחת המערות היחידות בארץ עם כמות נטיפים גדולה מאוד. במערה אין תחושת מחנק או קלסטרופוביה והיא מרווחת. יש בה כמה חדרים יוצאי דופן ומיוחדים בארץ שטרם נראו בארץ. הנטיפים  גדולים וגבוהים. כמו כן בתוך לב המערה הסודית. ישנן כמה מקווי מים מים משולבים בנטיפים ומבני סלע בעלי צורה גיאולוגית מעניינת ומסקרנת במיוחד. שרבים מהמטיילים בארץ לא ראו מעולם.

בסופו של המסע שלנו במערת הנטיפים הסודית, תעלו עם חבל הסנפלינג איתו ירדתם למטה – חזרה למעלה.זאת באמצעות ציוד סנפלינג מיוחד המיועד במיוחד לטיפוס ולכן לא ידרוש ממכם מאמץ רב או מיוחד.בתוך מערת הנטיפים ייתכן ונפגוש ייצורים מיוחדים במינם. כגון סלמנדרה צהובה, אגלי מים הנקווים על הנטיפים, זקיפים  ועוד.

מערת נטפים סנפלינג בגליל

דרגת הקושי של הטיול במערה: היא  אמנם קלה אך בעלת אופי אתגרי.
לאיזו אוכלוסיה מתאים : אמנם מדובר על ירידה בגובה עם כמה מאפיינים טכניים , שעשויים ליצור מעט פחד גבהים למי שאינו מורגל,ולכן לא מתאים לכולם. אבל מי שכבר התנסה בגלישה מגובה ומכיר זאת. יכול מאוד להפיק הנאה וכיף מחווית הגלישה לתוך מערת הנטיפים ,ובסיום הפעילות לצאת עם סיפוק רב והנאה .
מבחינת גילאים : מתאים לכל גיל ולמשפחות שאוהבות אקסטרים.

נטיף במערה סודית

טיול זה מבוטל 

קרדיט תמונות : שלומי לובטון

 

סלמנדרה בתוך מערת נטיפים

מהי חוות דעתך מהאטרקציה

אטרקציות נוספות באיזור

מסלולי טיול באזור האטרקציה

דילוג לתוכן