לוגו אתר בא לי לטייל

חשוב לדעת

הרפתקה בעכו

עכו ידועה כעיר מסתורית שבתוך חומותיה וקירותיה מסתתרת היסטוריה רבת שנים אחת השמויות ההיסטוריות שהגיעו לכאן היה נפוליון בונפרטה המצבי הצרפתי שרצה לכבוש את עכו .

"הרפתקה בעכו" הינו משחק אינטארקטיבי  של מציאות רבודה (Augmantade Reality). זהו משחק לכל המשפחה המשלב למנטים היסטוריים בתוכו. למשל :

במהלך המשחק אתם המשתתפים תגלו מערה הסודית השייכת לשליט אל ג'אזאר אשר נחפרה בסתר ורק בשנים האחרונות שופצה.

מטרת המשחק

למצוא חפצים אשר מסייעים  לדמויות האותנטיות מתקופת המצור על עכו(אשר במשחק),  במרדף מרתק בין העתיקות.

הם באמצעות טכנולוגיית המציאות הרבודה תוכלו אתם לפתור חידות ולשחזר את ההיסטוריה. מתכון יוצא דופן לחוויה מדהימה ומושלמת  המחברת את ההיסטוריה ארוכת היומין והרבת תוכן של עכו יחד עם הטכנולוגיה המודרנית של ימינו.

איך משחקים?

המשתתפים מכוונים את מכשיר הטלפון החכם שלהם אל עבר החומה של עכו. ואז הם פוגשים דמויות צבעוניות ,מיתולוגיות ומשמעותיות מההיסטוריה של העיר עכו. דמויות אשר הייתה להן השפעה מכרעת על הקרבות שהתרחשו בעכו.

למשל : שר האוצר של עכו הקדומה, אדמירל מהצי הבריטי שהגיע לפה, קצין התותחים הצרפתי, שהיה אויבו המושבע של נפוליאון ועוד.במהלך המשחק אתם המשתתפים מנהלים דוח שיח ודיאולוג שוטף עם הדמויות הללו ובכך לומדים המשתתפים באופן טכנולוגי על שיתוף פעולה ומשא ומתן, זאת במטרה להציל את העיר.

המבוסס על סיפור שבירת המצור של נפוליאון, מושק, בימים אלה בגן החפיר, סמוך לרחוב ויצמן בכניסה לעכו העתיקה ומיועד לכל בני המשפחה.  המשתתפים נהנים ממשחק אינטראקטיבי, חדשני , צבעוני ומזמין, המשולב בחוויה טכנולוגית מרהיבה, הכוללת  צילומי תלת מימד מרהיבים המעניקים תחושה , כי השחקן  מצוי בתקופה ההיסטורית המיוחדת.

המשחק "הרפתקה בעכו",  הוא המצאה של נמרוד ברגר ונפתלי שפיצר . שתוך שימוש בטכנולוגיה מאפשר למשתתפים, בעזרת מכשיר הטלפון שלהם. כאילו לחזור בזמן ולהיות חלק מהסאגה והסיפור של עכו העתיקה.

אחת מפסגות ההנאה מהמשחק הזה היא כיבוש  ושבירת המצור של נפוליאון על עכו .כאן אתם צריכים למנוע מנפוליאון ,שכידוע צר על העיר מהים כדי לכבוש אותה, למנוע ממנו לממש את זממו.זאת באמצעות רמזים שהותיר שאטו ראנו. השליח מטעם נפוליאון שלח לעכו, שהגיע ודרש ממנהיגי העיר להיכנע לאלתר ולתת את העיר לנפוליאון.

אופי המשחק מקים לתחייה את חומות עכו העתיקה והופך אותם למשחק מהנה.

השמויות במשחק הרפתקה בעכו

מידע כללי

משך הזמן שלקח לפתח את המשחק "הרפתקה בעכו" הוא שנתיים ע"י חברה בשם מעבר למציאות" (MTR)More than Reality, עבור החברה לפיתוח עכו העתיקה.

מחיר לאדם :   49 שקלים .

מחיר משפחתי מיוחד (עד 5 נפשות) : 199 שקלים.

מחיר לקבוצה ( בין 5 ל 9 נפשות) :  40 ש"ח למשתתף, מהמשתתף העשירי 35 ש"ח למשתתף.

טלפון לבירורים: 054-5935040

קישור לרכישה ומידע נוסף על הארציה בקישור הבא : לחץ כאן

מציאות רבודה - הרפתקה בעכו

לסיכום

הרפתקה בעכו הינו משחק אינטרקטיבי המעניק פרספקטיבה ומימד נוסף לעיר עכו ההיסטורית על כל רבדיה. ומאפשרת למשתתפים במשחק לקבוע את מהלך ההיסטוריה באמצעות טכנלוגיה של מציאות רבודה.

זוהי אטרקציה המצאימה גם למבוגרים וגם לילדי שמעשירה את הביקור בעיר עכו ומחברת את המבקרים באופן עמוק ושורשי לעיר.

לפרטים ולרכישת כרטיסים: החברה לפיתוח עכו העתיקה ונצרת בע"מ..

מהי חוות דעתך מהאטרקציה

אטרקציות נוספות באיזור

מסלולי טיול באזור האטרקציה

דילוג לתוכן