לוגו אתר בא לי לטייל

חשוב לדעת

היכל הקרח חולון

היכל הקרח בחולון הינה חוויה אתגרית ומהנה לכל המשפחה לכל הגילאים. מדובר במבנה מיוחד. בעל מבנה אובלי עם רצפת קרח באופי של כ 20 ס"מ. אשר מתקיימת תודות לטכנולוגיה מתקדמת של הזרמת מים בצינורות מתחת למשטח הקרח בטמפרטורה של מינוס 15 מעלות. יחד עם חומר כימי מיוחד המונע את את הפיכת המים הזורמים בהם בטמפרטורה זו מלקפוא.

באטרקציה זו כל שעליכם לעשות הוא לקבל נעלי החלקה על הקרח וקסדה ולצאת להחלקה התהליך הוא הדרגתי למי שלא מכיר ואינו בעל מיומניות החלקה על הקרח. בתחילה פשוט "מחליקים" לאורך המעקה סביב הרחבה תוך היאחזות בו. עד שמסתגלים למצב זה של החלקה במקום הליכה. אז משחררים ממנו ויוצאים להחלקי במרכז הרחבה או בתנועות סיבוביות .

אטרקציה זו קיימת כבר משנת 2013 והיא מאוד פופלארית , בסופי שבוע חגים וחופשות ההיכל פה פתוח לקהל הרחב. ואילו באמצע שבוע למחליקים אומנותיים ומקצועיים.

החלקה על הקרח
החלקה על הקרח

תיאור החוויה :

בכניסה למתחם מוודאים שביצעתם הזמנה מראש , לאחר שנכנסתם פנימה מגיעים לדלפק הקבלה ומקבלים נעלים לפי מידתכם וקסדה.מחכים שתגיע שעת ההחלקה שלכם ואז מתחילים בהחלקה. אחד היתרונות של המקום שנכנסים צבר של אנשים למשטח ההחלקה כך שאין המתנות. ישנם פשוט סבבי החלקה , אתם מקבלים צמיד לפי פרק הזמן שרכשתם : שעה ,שעתיים ,ללא הגבלה וכדומה.

כדי להחליק כמו שצריך חשוב לשמור על קירבה בין הרגליים ולהזיז אותן באיטיות לצדדים , לאחר שצברתם תנופה פשוט ישרו את הרגליים (כמו בסקי) ותנו למשטח הקרח להסיע אתכם.

לילדים ומתקשים בהחלקה על הקרח יש מתקן עזר בדמות דולפין עם ידיות אחיזה איתו ניתן להחליק עם תמיכה. (כרוך בעלות נוספת של 15 ש"ח).

בנוסף ניתן ללמוד שיעורי החלקה על הקרח עם מורה. וכן להזמין פעילות פרטית כגון :ימי הולדת ,ימי גיבוש.

היכל הקרח של ישראל בחולון

חשוב לדעת :

1)חובה תיאום מראש באתר טרם הגעה.
2) החלקה ללא ליווי מגיל 5 ומעלה.
3) עד 5 בליווי מבוגר שיודע להחליק.
4) פתוח שישישבת וחופשים וחגים.(באמצע שבוע רק למנויים).
5)צריך למלא אישור החלקה לפני שמתחילים באתר.
6)חשוב להגיע כחצי שעה ממועד ההחלקה שלכם.

יש גם היכל קרח בעיר באר שבע שם ניתן להחליק כל ימות השבוע וכן יש חדר שלג מיוחד.

טלפון לבירור פרטים :  03-532-3008

קישור לאתר לצורך הזמנה מראש : לחצו כאן.

החלקה על הקרח בחולון

כתובת

בוויז :היכל הקרח חולון

רחוב מפרץ שלמה – פינת שדרות ירושלים.

הפארק נמצא סמוך למוזיאון הילדים בחולון וליד פארק פרס.

אטרקציה החלקה על הקרח לכל המשפחה

מהי חוות דעתך מהאטרקציה

אטרקציות נוספות באיזור

מסלולי טיול באזור האטרקציה

דילוג לתוכן