לוגו אתר בא לי לטייל

חשוב לדעת

גן בוטני ירושלים - בווטניזאור

הבוטניזאור היא תערוכה של דינוזארים הפזורים ברחבי הגן הבוטני שבגבעת רם ירושלים. הדבר המפעים בתערוכה זו שהדינוזאורים מזיזים חלקים מגופם כך שלמבקרים יש תחושה שהם אמיתים וחיים.

התערוכה אמנם מוגבלת רק לקיץ 2022 כרגע והיא פעילה עד ליומו האחרון של הקיץ 31/8/2022 . אז יש לכם עוד שבועיים להגיע עם ילדים ולנצל את ימי החופשה האחרונים באטרקציה שווה במיוחד.

כניסה כל יום מ 9:00 – 18:00 בימי חול ואילו ביום שישי מ 9:00 -15:00 .

תערכות הדינזאורים בגן הבוטני
תערכות הדינזאורים בגן הבוטני צילום : עמי פייזר

איך זה התחיל ?

ובכן תערוכת הדינוזאורים (45 במספר) הגיע לישראל במהלך יולי לביקור גם בבירתינו – ירושלים. לאחר שעברה "סיבוב הופעות" בערים מרכזיות בעולם כגון טוקיו ביפן ולוס אנג'לס בארה"ב.הדינוזאורים פרוסים לאורך כקילומטר בתוך הגן הבוטני , וגובהם משתנה בין 7 ל כ 15 מטרים. ניתן לעבור ליד הדינוזאורים ולהביט כיצד הם מזיזים את הזנב, פותחם את הלוע ועוד.

הפעילויות בבוטניזאור עשירות ורבות למשל : מתחם מציאות מדומה המתחקה אחר "פארק היורה" המוכר , סדנאות לילדים הכוללים חפירה ומציאת עצמות דינוזאורים, צילום על דינוזאורים , כתבי חידה ,הסברים על תזונת הדינוזאורים הגדולים שאגב מי שאינו יודע היו צמחוניים.

לסיכום הבוטניזאור היא תערוכת דינוזאורים אינטרקטיבית הכוללת את סיפורם של הדינוזארים על פני שלושת התקופות , לפני מיליוני שנים, בהם חיו: תקופת היורה, קרטיקון וטריאס.

פרטים כלליים

מחיר הפעילות : מלא – 84 ש"ח לחברי מועדון ירושלמי – 50 ש"ח.

לינק לרכישה עם קופון :  רכישת כרטיסים הבוטניזאור

לינק לרכישה ללא קופון מאתר טיקטנט : הבוטניזאור

איך מגיעים

בוויז: הגן הבוטני ירושלים גבעת רם

מהי חוות דעתך מהאטרקציה

אטרקציות נוספות באיזור

מסלולי טיול באזור האטרקציה

חשוב לדעת

דילוג לתוכן