לוגו אתר בא לי לטייל

חשוב לדעת

פארק גני חוגה
פארק גני חוגה הוא פארק מים עם מעיינות וקמפינג בלב אזור עמק המעיינות סמוך לבית שאן. לא מדובר באחד פארקי המים ההמוניים כמו שכולנו מכירים. אלא במקום שמאוד מחובר לטבע עם מספר בריכות מוגדרות שבחלקן יש מגלשות מים לילדים צעירים. שיכולים בקלות לעלות למגלשה ולגלוש בהנאה הישר אל תוך בריכות המים הנעימות של גני חוגה.
אחד היתרונות הגדולים של המקום הוא בכך שמזג האוויר מאוד נוח שבשאר הארץ קר. כך שאם תגיעו באביב או בסתיו תהנו ממזג אוויר נפלא. במהלך היום חמים ולילדים ולמבוגרים כיף להצטנן במים. ואילו בשעות הערב שהשמש שוקעת שנעשה קריר יותר נעים להתכרבל בתוך האוהל שהבאתם מבעוד מועד.

מה יש בגני חוגה

במקום 3 בריכות טבעיות ורחבות שכל העת זורמים לתוכן ודרכן מים באמצעות מפלי מים. המגיעים מתוך נביעת מים וכך הם כל העת נשמרים נקיים, זכים וראויים לרחצה. זהו למעשה חלק ממסלול הזרימה של המים בדרך אל נחל חרוד הסמוך ובריכות הדגים של עמק המעיינות. היתרון הגדול של בריכות המים הטבעיות שבגני חוגה היא העובדה שהן בעלות עומקים משתנים וכך הן מותאמות לכל הגילאים.

פארק גני חוגה

מעבר לבריכות יש באתר

מדשאות טבעיות (לא סינטטיות) מוצלות עם הרבה עצים , ספסלי ישיבה, שירותים, מקלחות עם מים חמים ,מתקני שעשועים לילדים בתוך המים, חנות נוחות בתוך מתחם הלינה (המציעה הכל לקמפינג: ממוצרי חלב, בלוני גז , אוהלים, אבובים,  נעלי מים, למי ששוכח וג'חנונים מעולים כל בוקר עד 11:00 (ועוד תפריט של ארוחות בסיסיות)?עוד פרט חשוב – ניתן לשכור מזרונים ב 20 שקלים למזרן ללילה.

שימו לב התשלום במקום הוא במזומן בלבד (כדי לשלם באשראי צריך לנסוע לקופה הראשית בכניסה לאתר). כמו כן יש באתר אפשרויות רבות לקמפינג (פרטים למטה).

גני חוגה בקעת בית שאן

גני חוגה שעות פתיחה

שעות הפתיחה של הפארק משתנות בהתאם לעונות השנה שימו לב:

בחודשים אפריל ,מאי, ספטמבר ואוקטובר הפארק פתוח בימים ראשון עד שישי מ 9:00 בבוקר עד 17:00 אחר הצהריים. ובשבת מ 8:00 עד 17:00.

בחודש יוני הפארק פתוח בימים ראשון עד שישי מ 9:00 בבוקר עד 17:00 אחר הצהריים. ובשבת מ 8:00 עד 18:00.

בחודשי הקיץ יולי ואוגוסט הפארק פתוח בימי ראשון עד שישי מ 9:00 בבוקר עד 18:00 אחר הצהריים. ובשבת מ 8:00 עד 18:00.

בשאר חודשי השנה פארק גני חוגה סגור לקהל.

גני חוגה טלפון

04-6581111

04-6060443

גני חוגה מיקום

גני חוגה נמצאים באזור עמק המעיינות. בוויז : גני חוגה.

מזג האוויר בגני חוגה

מזג האוויר נוח במרבית ימות השנה אם זאת בחודשי הקיץ חם מאוד בשעות היום יש להרבות בשתייה , לשבת בצל והצטייד בתכשיר נגד יתושים ללילה. טמפרטורת המים עומדת על 24 מעלות צלסיוס במהלך כל ימות השנה.

גני חוגה הנחה

ניתן להשיג הנחות דרך וועדי עובדים וארגונים כגון : חבר או בהצדעה.

מידע נוסף

חשוב להביא סנדלי שורש/ נעלי מים לילדים כי בקרקעית הבריכות יש הרבה אבנים שלא נעים לדרוך עליהם יחפים.
מוזמנים להיכנס לאתר בקישור הבא : פרטים נוספים
.

גני חוגה קמפינג

גולת הכותרת של המקום היא אתר קמפינג לכל דבר ועניין המורכב מ 2 מתחמים : אחד להקמת אוהלים עצמאיים ברחבי הפארק על המדשאות והשני מתחם אוהלי נוחות ממוזגים לקמפינג מפנק לצד בריכות המים של גני חוגה.

 

היכן עוד לטייל בסביבה

עמק המעיינותגן גורוגן השלושה ; גשר הקנטרה  ; חורשת גדעון -בריכת גדעונה ; מעיין חרוד

צילומים : הדר צור
גני חוגה מיקום

מהי חוות דעתך מהאטרקציה

אטרקציות נוספות באיזור

מסלולי טיול באזור האטרקציה

דילוג לתוכן