לוגו אתר בא לי לטייל

חשוב לדעת

גלישת חולות באר מילכה

אחת האטרקציות לילדים ומבוגרים כאחד אשר ניתן לעשות באזור פתחת הנגב, סמוך לניצנה ,היא גלישת חולות נודדים. מומלץ להגיע בחגים שלא חם  מדי ולא קר מדי בהם מדי כגון : חנוכה ; פורים ובחול המועד פסח או סוכות.

גלישת חולות נודדים היא אטרקציה מהנה במיוחד בה אתם מקבלים משטח החלקה (בורד) מיוחד , מזכיר סקייט בורד רק בלי גלגלים. הפעילות מתרחשת בדיונת חול ענקית ויפה מאוד עם חול רך הנקראת דיונת האמבטיה. היא קרויה כך בגלל שיש לה מבנה קעור .

לאחר שהצטיידתם בבורד אישי לכל אחד מבני המשפחה עליכם להגיע לראש הדיונה , לעמוד יציב על הבורד ולהחליק מטה במורד הדיונה למטה אל תוך חלקה הפנימי. מדובר על חוויה מיוחדת במינה צוברת תאוצה ופופלריות משנה לשנה.

גלישת חולות נודדים להבדיל מגלישה בים ,אינה דורשת ניסיון כלשהו . ממש לומדים תוך כדי. והבשורה הטובה שגם אם נפלתם , לא נורא כי החול רך מאוד ובולם זעזועים מצויין.

הילדים וגם אתם יכולים לגלוש עם בורדים מיוחדים, באופן בטוח לגמרי, מראש הגבעה אל תחתית האמבטיה בשכיבה, בישיבה ואפילו בעמידה. הנאה מובטחת.

לסיכום והמלצה :גלישת חולות נודדים היא חוויה האולטימטיבית סופר מיוחדת ושונה. מומלץ גם לשלב טיול קצר מסביב לדיונה ולרדת לתוכה , יש במקום מלא לטאות צמחים מדבריים ובשיחים גם נחשים(אך אם לא תפריעו למנוחתם הם לא יציקו לכם).

פרטים נוספים על גלישת חולות נודדים

את האטרקציה מפעיל בחור אדיב מאוד בשם לירן “אישמדבר” אשר תמורת 50 שקלים לאדם תקבלו באמצע שום מקום שמרחבי המדבר פרושים לנגד עינכם, קפה שחור, תה צמחים קר, הדרכה מקצועית איך לגלוש, בורד מקצועי לשעה וחצי וזולא מוצלת לנוח בלב הדיונה.

שעות פעילות  10:00- 16:00. חלה חובה לתאם הגעה מראש. טלפון : 0525203025.

הוראות הגעה: 200 מטרים לפני הכניסה ליישוב באר- מילכה, תבחינו בדגל מצד ימין היכנסו לאזור חנייה, המשיכו בנסיעה עוד כ-50 מטר ותגיעו לחניון קטן יותר, לכו משם כ – 5 דקות עד שתגיעו לאמבטיה.בוויז :באר מילכה.

לאילו המעוניינים לישון בלב האמבטיה באוהלי שטח עם מחצלות  בשיא הנוחות ולהנות בערב מארוחת ערב בפויקה, תצפית כוכבים באמצעות טלסקופ ומטיול לילי מיוחד בסביבה, מוזמן לפנות לבועז מהרפתקה במדבר: 054-5755911.

מהי חוות דעתך מהאטרקציה

אטרקציות נוספות באיזור

מסלולי טיול באזור האטרקציה

דילוג לתוכן