עומדים לצאת לטיול? השיטות לבחירת ציוד קמפינג ומחנאות לשטח

קמפינג בפארק הדייג יקנעם

אי אפשר לצאת לטיול בשטח בלי להצטייד בהתאם! לטיול בשטח צריכה להיות הכנה קצת שונה בהשוואה לטיול בכל מקום אחר. הרי לא תרצו למצוא את עצמכם באמצע השטח, אך לא ערוכים לקראת מה שמצפה לכם. ההכנות צריכות להיות בהקשר של השינה, האוכל, ההליכה ועוד מגוון רחב של פרמטרים. ברגע שיהיה לכם את כל הציוד הדרוש, תוכלו להתפנות לתכנן את המסלול ולחשוב על דברים שונים. עד אז תמצאו את עצמכם פחות או יותר באותו המצב. רוצים לצאת לטיול בשטח, אך לא באמת ערוכים ומוכנים לקראתו כנדרש.

ישנו ציוד מחנאות שמתאים לכל טיול

לפני שתנסו להתאים את הציוד לאופי הטיול, יהיה עליכם לחפש את הציוד שהוא חובה לכל טיול שטח. ישנם פריטים שונים שלא משנה לאן תצאו, יהיה עליכם לקחת אותם יחד אתכם. מדובר על דברים שאולי נראים קטנים, אך בפועל הם חשובים וחיוניים. כל פריט כזה יכול לשדרג את הטיול ולהפוך אותו לבלתי נשכח, הרי הטיול עם כל החוויות שבו צריך להיות נוח וידידותי. תחשבו אילו פריטים הם חובה לטיול שלכם ולכל שאר הטיולים הבאים אחריו.

ציוד איכותי יחזיק מעמד שנים ארוכות

אין סיבה שתמצאו את עצמכם חוזרים פעם אחר פעם על אותן הרכישות. הרי הציוד שאתם רוכשים היום אמור לשרת אתכם בצורה נאמנה גם בעוד כמה שנים. ציוד קמפינג ומחנאות לשטח חייב להיות איכותי, אין מקום להנחות או לוויתורים בהקשר הזה. ברגע שהציוד יהיה איכותי, תדעו כי לא תאלצו לחזור שוב פעם על אותה הרכישה. הרי כבר רכשתם את הציוד שמתאים לכם, זה יקנה לכם שקט רב בהקשר הספציפי הזה.

התאמת הציוד לאופי הטיול הקרוב

לצד הציוד הקבוע, זה שתיקחו אותו יחד אתכם כמעט לכל טיול – ישנם פריטים ייעודיים לטיול הקרוב. ציוד קמפינג ומחנאות לשטח חייב להתאים לאופי הטיול, אחרת לא תוציאו ממנו את המירב. אין דבר יותר מתסכל מאשר להגיע למקום עצמו בו יתקיים הטיול ולגלות כי חסרים לכם פריטים מסוימים. המוכרים בחנויות ישמחו לעזור לכם להתאים את הציוד שתרכשו לאופי הטיול הקרוב. תזכרו כי גם בפריטים הללו תוכלו להשתמש בעתיד בהתאם לאופי הטיולים הבאים אליהם תצאו.

המחיר הוא לא הפרמטר העיקרי

בחירת ציוד קמפינג ומחנאות לשטח על סמך המחיר תוביל אתכם לרוב לבחירה שגויה. הרי המחיר לא מעיד הרבה על מה שתקבלו הלכה למעשה, לכן אל תיתנו לו מקום מרכזי. מי שיבחר את הפריטים השונים על סמך העלות שלהן ימצא את עצמו עושה בחירות שגויות. הרי ישנם שיקולים חשובים לא פחות שאמורים להיכנס אל תוך ראשכם. אחרי שתבינו היטב כי אתם בדרך הנכונה, תוכלו להכניס עוד שיקולים נוספים שלא יבלבלו אתכם.

רוצים לקבל עדכונים טריים  והמלצות חדשות  ממקומות שמטיילים שביקרו בהם 
היכנסו לקבוצת הטיולים שלנו בפייסבוק "מטיילים מכייפים ומשתפים". תוכלו גם לשתף בעצמכם.

סקרנים לדעת איפה טיילנו  לאחרונה ?
עיקבו אחרינו גם באינסטגרם ותקבלו המלצות רלוונטיות ועכשויות :Baliletayel

מסלולי טיול באזור המקום

No results found.

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות
נגישות
רמת קושי
רמת קושי
סוג מסלול
סוג מסלול
מאפייני מסלול
מתאים ל
מתאים ל
עונה בשנה
עונה בשנה
דילוג לתוכן