לוגו אתר בא לי לטייל

איך ולמה חברות תעופה מאבדות מזוודות?

איך ולמה חברות תעופה מאבדות מזוודות

אובדן כבודה הוא אחד החששות הגדולים והנפוצים ביותר בקרב נוסעים אוויריים. לא רק שתמיד נראה כאילו לוקח נצח עד שהתיקים מגיעים וזה גם יכול להיות מלחיץ לתמרן בין ההמונים כדי לתפוס את החפצים שלכם, אין תחושה מתסכלת כמו כאשר אתם מבינים שכולם כבר קיבלו, חוץ מכם.

בתרחיש כזה, חשוב מאוד שיהיה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל עם כיסוי מתאים. אם אתם לא מבינים כיצד בכלל חברת התעופה יכולה לאבד מזוודות, האמת שזה קורה למיליוני טסים מדי שנה.

אלה הסיבות הנפוצות ביותר מדוע חברות תעופה מאבדות מזוודות:

נזק לתווית הניתוב

סיבה: כאשר אתם מפקידים את הכבודה שלכם, היא מתויגת עם תווית ניתוב מודפסת. אם הכיתוב על התווית ניזוק או שהיא נתלשת מהתיק שלכם, אין אפשרות לדעת לאן לנתב אותה ולמי היא שייכת.

אפקט: ברוב המקרים, אף אחד לא שם לב לתווית החסרה/לא קריאה עד שהתיק מגיע לאזור החלוקה הקדחתני. מכיוון שאין דרך לדעת לאן צריך לפנות את התיק, הוא פשוט נשאר במקום ולא עולה על המסוע. לאחר הגעתכם ליעד אתם מחכים לשווא עד שהתיק שלכם יופיע בקרוסלה.

אנשים שוכחים לאסוף

סיבה: אולי דעתכם מוסחת על ידי הודעה דחופה עם הנחיתה בבית, ואתם מיד יוצאים ונוסעים. אולי אתם אוספים את רוב התיקים ושוכחים שיש עוד מזוודה. לחלופין, יכול להיות שאתם קצת מבולבל מקוקטיילים בטיסה. תהיה הסיבה אשר תהיה, אתם עוברים ישר על פני המסוע ויוצאים משדה התעופה מבלי לאסוף את המזוודה שלכם. תתפלאו, אבל זה קורה לא מעט.

אפקט: בסופו של דבר, עובד של חברת תעופה מוריד את התיק מהקרוסלה ומאחסן אותו בחדר הכבודה שלא נלקחה. אתם מתקשרים לחברה והחיפוש מתחיל.

הקלדה שגויה

סיבה: כאשר אתם מוסרים את המטען שלכם, הנציג של חברת התעופה מזין בטעות קוד יעד שגוי. במצב כזה, אתם טסים למקום אחד והחפצים שלכם למקום אחר.

אפקט: כאשר אתם מגיע ליעדכם והתיק לא מגיע, לא נותר לכם אלא להגיש דוח על אובדן מטען עם תיאור מפורט. המזוודה שלכם יושבת בחדר ומחכה לזיהוי, ואתם צריכים לקוות שמישהו יבין לאן היא אמורה להגיע. לא יזיק אם יהיה עליה תג עם פרטים קשר.

שליחה ליעד שגוי

סיבה: אתם מוסרים את הכבודה, ורגע אחרי שהוא יוצא משדה הראייה שלכם על המסוע, עובד מניח אותה על עגלת המזוודות הלא נכונה בדרך למטוס הלא נכון.

אפקט: למרות שהתיק הולך לעיר הלא נכונה, הוא מתויג כהלכה. כאשר יישאר אחרון בקרוסלה, סביר להניח שדייל יראה אותו, יבין את הטעות ויודיע כדי שיוכלו לשלוח את הכבודה אליכם.

לסיום, תזכורת חשובה לטסים לחו"ל : לא משנה הסיבה לאובדן, אם יהיה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל תוכלו להיות בטוחים שאתם תמיד מכוסים מבחינה כספית.

תמונה ברישיון מ – freepik.

רוצים לקבל עדכונים טריים  והמלצות חדשות  ממקומות שמטיילים שביקרו בהם 
היכנסו לקבוצת הטיולים שלנו בפייסבוק "מטיילים מכייפים ומשתפים". תוכלו גם לשתף בעצמכם.

סקרנים לדעת איפה טיילנו  לאחרונה ?
עיקבו אחרינו גם באינסטגרם ותקבלו המלצות רלוונטיות ועכשויות :Baliletayel

מסלולי טיול באזור המקום

No results found.

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הפקתם תועלת מהתוכן באתר שלנו ?  נשמח שתפרגנו לנו.

היכנסו לחנות בקישור זה  : חנות .  והזמינו פריט/ים  של "בא לי לטייל".   דמי המשלוח עלינו…

דילוג לתוכן