לוגו אתר בא לי לטייל

טיסה בכדור פורח – חוויה שאין כדוגמתה

טיול בכדור פורח

כולנו רוצים לנצל כל רגע לחוויות חדשות ומיוחדות. כאלה שימלאו אותנו בתחושה נפלאה של חיוניות, של שלווה ושל שמחה. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות יציאה לרגע קל מהסביבה המוכרת וחיפוש של סביבה חדשה ומיוחדת. בגלל זה אנו יוצאים לחופשות על שפת הים, נהנים מהליכה בשדות מוריקים או אפילו מטפסים על הרים. כיום, מוצעת גם חוויה שונה ומיוחדת, המאפשרת לרחף בשמיים הכחולים ולהשקיף על הנוף ממעוף הציפור

זוהי טיסה בסלסלת כדור פורח. כמובן שאינכם מבצעים אותה לבדכם, אלא יש מפעיל מנוסה שיוצא אתכם לסיור מרהיב במיוחד.

כדור פורח – איפה אפשר לטייל?

טיסה מיוחדת בכדורים פורחים מוצעת כיום בכל רחבי הארץ, בדגש על האזורים המוריקים בצפונה ובדרומה של הארץ וכמובן גם באזור המרכז. יש זוגות שיוצאים לחוויה הזו ביחד כדי להפיח חיים בזוגיות ארוכה, להציע נישואין באופן מיוחד או להנות עם המשפחה כולה בתוך סל גדול. אפשר כמובן גם לצאת עם הילדים. או להפוך את היום הזה לחוויות גיבוש מרגשת של המשרד כולו.

גם לעסקים ולחברות

כיום, מארגנים של אירועים לחברות קטנות ובינוניות משתמשים בכדור הפורח. כחלק מיום שלם שמוקדש לפעילות למען העובדים. ידוע כי פעילויות כאלה יוצרות צוות שרואה את עצמו מחויב יותר לחברה. וכך גם המוטיבציה שלו עולה. לכן, מנהלי משאבי אנוש רבים בוחרים דווקא בטיסה בכדור פורח כדרך לבניה של צוות חדש.

רוצים לערבב אנשי צוות ממספר מחלקות? תוכלו להציב אותם יחד בכדור פורח גדול המותאם לחטיבה שלמה. רוצים חוויה אישית יותר? השתמשו בכדורים עם סל המופרד לחלקים קטנים יותר, עם מפעיל המרוחק קמעה מכם.

צילומים מרהיבים שלא תוכלו לבצע בשום מקום

לשקט שמגלים בגובה אין תחליף, אך מלבד השלווה הקסומה אתם גם נהנים מנוף שאין שני לו. בניגוד לטיסה במטוס, הגובה עדיין מאפשר לכם להבחין בפרטים הקטנים תחתיכם. לזהות שדות מוריקים ובתים כפריים, פרה או סוס תחתיכם ועוד נופים מרהיבים.

את כל הנופים האלה אתם יכולים כמובן גם לתעד בצילום שיישאר כמזכרת לכל החיים מהחוויה הקסומה.

רוצים לקבל עדכונים טריים  והמלצות חדשות  ממקומות שמטיילים שביקרו בהם 
היכנסו לקבוצת הטיולים שלנו בפייסבוק "מטיילים מכייפים ומשתפים". תוכלו גם לשתף בעצמכם.

סקרנים לדעת איפה טיילנו  לאחרונה ?
עיקבו אחרינו גם באינסטגרם ותקבלו המלצות רלוונטיות ועכשויות :Baliletayel

מסלולי טיול באזור המקום

No results found.

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הפקתם תועלת מהתוכן באתר שלנו ?  נשמח שתפרגנו לנו.

היכנסו לחנות בקישור זה  : חנות .  והזמינו פריט/ים  של "בא לי לטייל".   דמי המשלוח עלינו…

דילוג לתוכן