לוגו אתר בא לי לטייל

טיילת עין גב בכנרת – נמל עין גב

נמל עין גב

בקיבוץ עין גב שבצידה המזרחי של הכנרת יש שילוב נפלא ומושלם של :חוף רחצה; טיילת ;נמל ימי. נמל עין גב כולל אטרקציות רבות ניתן לצאת ממנו לשייט בכנרת , ניתן לשבת ולאכול במסעדת הדגים המיתולוגית "מסעדת עין גב" שנמצאת ממש על הכנרת. וניתן במהלך הארוחה להביט בצבעיה התכולים והמהפנטים שלה. שרק זגוגית מפרידה בינכם.

עוד אטרקציה שמתאימה לכל המשפחה היא לצאת לכנרת עם סירת דייגים , להצטרף אליהם למסע דייג . בו תכירו את רזי הדייג מתוך סירה. למשל : זריקת רשת דייגים ולכידת דגים.

עין גב טיול

אם בה לכם לטייל לאורך טיילת עין גב , מומלץ להגיע בשעות בין הערביים וללכת שנעים יותר כאשר פני הכנרת נראים במלוא הדרם. חלופה נוספת היא להגיע לחוף הרחצה הנמצא בחלק הדרומי של הנמל.

כדי להגיע עליכם להיכנס לתוך קיבוץ עין גב . בוויז :מסעדת עין גב" . תגיעו לחנייה מסודרת. חנו את הרכב והתחילו לפסוע לאורך המזח או סמוך למסעדת הדגים יש מעיין מפרץ המקושט בעצי פיקוס ענקיים המצלים כל חלקה טובה. ממש ממול המסעדה תראו רחבה ענקית עם דשא ודקלים גבוהים. חלק מהטיילת גם מוצלת ע"י פרגולות עץ.

טיילת עין גב- אנדרטה

לאורך הטיילת ישנן 2 אנדרטאות אחת מהן להנצחת ולזיכרו של החייל סמ"ר טל קדושים זכרונו לברכה. אשר נפגע בתאונה ימית , הוא נעדר ורק לאחר כ 40 ימי חיפוש קדחתניים גופתו נמצאה ונמשתה מהכנרת. ממש סמוך לקו החוף הוצבה אנדרטה לזכרו , האנדרטה הוצבה על הסלעים והיא בצורת סלע עליו חקוקים פרטיו של קדושים ז"ל.

אנדרטה נוספת של אם ובנה נמצאת צפונה יותר והיא מנציחה את הלוחמים והלוחמות בני ובנות הקיבוץ שנפלו במלחמת יום העצמאות.

רוצים לקבל עדכונים טריים  והמלצות חדשות  ממקומות שמטיילים שביקרו בהם 
היכנסו לקבוצת הטיולים שלנו בפייסבוק "מטיילים מכייפים ומשתפים". תוכלו גם לשתף בעצמכם.

סקרנים לדעת איפה טיילנו  לאחרונה ?
עיקבו אחרינו גם באינסטגרם ותקבלו המלצות רלוונטיות ועכשויות :Baliletayel

מסלולי טיול באזור המקום

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הפקתם תועלת מהתוכן באתר שלנו ?  נשמח שתפרגנו לנו.

היכנסו לחנות בקישור זה  : חנות .  והזמינו פריט/ים  של "בא לי לטייל".   דמי המשלוח עלינו…

דילוג לתוכן