Untitled-15-3

התחדשות – טיולי עירום לנשים בטבע – רותם רם

טיולי עירום בטבע

ביוני אשתקד יצאתי לטיול בעירום בתוך נחל קסום ויפיפה. צרוב בי זיכרון מיוחד ושונה. ללכת בעירום מלא בטבע ללא כסות .

חיבור מושלם ל 2 יסודות חשובים וכה חיוניים החסרים לנו בעידן המודרני : חופש וטבע.

במהלך המסע הגעתי לנקודה במסלול שדמתה לרחם וכשהגעתי אליה, חשתי באנרגיה מיוחדת במינה. באותו שבריר שנייה קסום עלה לי בי הויז'ן להתחיל בסיורי עירום בטבע עם נשים נוספות. במטרה מאוד ברורה שגם הן יתוודעו לגופן בעזרת הטבע ויחושו את התחושה המופלאה הזו של שחרור ללא גבולות שרק העצים , הנחלים, האדמה והשמיים מביטים בהן ברגע הפרטי והאינטימי שלהן.


טיול העירום הינו מסע והזדמנות להיות יחד, קבוצה אינטימית של נשים, בטבע הפראי המאפשר אחת לשנייה להיפגש עם העירום, עם או בלי בגדים, באשר היא, ולהתנסות בתחושות של הגוף בטבע ללא הבגדים, כשכפות הרגליים חשות את האדמה (לא חובה).

מסע העירום חוצה גילאים ומקומות בחיים. טווח הגילאים של הנשים שיצאו עד כה התפרס על פני 5 עשורים (19 עד 58).כל אחת נמשכת להצטרף מסיבות שונות. האחת ליציאה מהשגרה והשהייה בטבע והאחרת לחקור ולחוות את העירום. באחת נידלק ניצוץ מתחושת החופש בילדות והשנייה רוצה לרפא את החיבור לנשים ולהעמיק את החיבור לנשיותה. עצם המגוון נותן עושר והשראה רבה. 

זהו מרחב פתוח ומאפשר לדבר על מיניות וזוגיות, על הגוף המשתנה, על המורכבויות ועל התעופות. מדהים כמה כולנו מדברות את אותה שפת לב.

נחקור את המשמעות של להיות עירומה. של להיראות ולהיחשף. כמה זה עלול להיות מפחיד ומביך  ויחד עם זאת. כמה זה נעים ומשחרר כשאנחנו מעיזות ומאפשרות לעצמינו להביא את עצמינו. את המהות שלנו כמו שהיא.כמה שזה מדהים להיות עדות לכך!

עצם ההסכמה להיחשף (במרחב בטוח, באופן שמתאים לי). טומנת בחובה את הדרך לקבלה של מה שיש לנו. את מי שאנחנו, כולל את החלקים שאנו פחות אוהבות.

 

משתתפות רבות שהיו במסעות של רותם בטבע מספרות על חוויה מיוחדת הכוללת: התחדשות אנרגטית לאחר דעיכה נפשית; התמודדות עם פחדים וחרדות דרך החיבור הבלתי אמצעי לטבע; הכוח הנשי המתפרץ שנבע מתוך המפגש הקבוצתי בעירום; תזוזה כללית בחיים לאחר תקיעות; התחברות לתקופת הילדות  ועוד.

 

שקט ,שלווה התכנסות ניתוק והרבה מאוד משמעות אישית. חיי היום יום דוחקים את כולם הצידה. וקשה מאוד להתחבר לאני העצמי. טיולי העירום הללו מאפשרים למצטרפות להתחבר לנשיות בדרך הכי טובה שאפשר . בלי מחסומים ובלי מעצורים, זו הזדמנות מופלאה שאסור לפספס בקטע טוב וחיובי מאוד. חוויה קבוצתית המאפשרת להבין את עצמך טוב יותר ומזווית שונה לגמרי.

מעבר למסע האישי אל תוך עצמך זהו טיול עם מסלול לכל דבר ועניין כך שהמסע אל תוך נבכי הגוף כולל גם מסלול טיול גלילי באזור קסום ומוריק.

רותם מוצאת מקומות מיוחדים במינם באופיים אשר מאפשרים חוויה ייחודית לחברות המצטרפות אליה למסע העירום. שקט ,שלווה התכנסות ניתוק והרבה מאוד משמעות אישית. חיי היום יום דוחקים את כולנו הצידה. וקשה מאוד להתחבר לאני העצמי טיולי העירום הללו מאפשרים למצטרפות להתחבר לנשיות בדרך הכי טובה שאפשר . בלי מחסומים ובלי מעצורים, זו הזדמנות מופלאה שאסור לפספס בקטע טוב וחיובי מאוד. חוויה קבוצתית המאפשרת להבין את עצמך טוב יותר ומזווית שונה לגמרי.

מעבר למסע האישי אל תוך עצמך זהו טיול עם מסלול לכל דבר ועניין כך שהמסע אל תוך נבכי הגוף כולל גם מסלול טיול גלילי באזור קסום ומוריק.

לפרטים נוספים על מסע העירום הבא – https://lp.vp4.me/cn9n

קישור לדף הפייסבוק- https://www.facebook.com/rotem.ram.9/ 

 

קישור לכתבה מ מYNET 

 https://youtu.be/XH5rJi4JAWk 

תאריך פרסום 17/2/2021

הפקתם תועלת מהתוכן באתר שלנו ?  נשמח שתפרגנו לנו.

היכנסו לחנות בקישור זה  : חנות .  והזמינו פריט/ים  של "בא לי לטייל".   דמי המשלוח עלינו…

מסלולי טיול באזור המקום

No results found.

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לקבל עדכונים טריים  והמלצות חדשות  ממקומות שמטיילים שביקרו בהם 
היכנסו לקבוצת הטיולים שלנו בפייסבוק "מטיילים מכייפים ומשתפים". תוכלו גם לשתף בעצמכם.

סקרנים לדעת איפה טיילנו  לאחרונה ?
עיקבו אחרינו גם באינסטגרם ותקבלו המלצות רלוונטיות ועכשויות :Baliletayel

דילוג לתוכן