טיולים ונומרולוגיה -מהו פרופיל המטייל שלכם

על נומרולוגיה וטיול
קרדיט תמונה ומאמר  עידו הלפרין – נומרולוג

איזה סוג מטיילים אתם לפי תורת הנומרולוגיה? 

בחרתי לכתוב כתבה יצירתית לכבודכם, האנשים שאוהבים לטייל.אז בואו נתחיל עם קצת רקע על הנומרולוגיה, זוהי תורה עתיקה שמקורה הוא  במתמטיקאי והפילוסוף הידוע פיתגורס. מהי מטרתה ועל מה היא מצביעה ? ובכן לפי צירוף של השם הפרטי, שם המשפחה ותאריך הלידה, הנומרולוג בונה מפה נומרולוגית אישית לאדם. לפי המפה ניתן לנתח את האדם ואופיו  לפרטי פרטים בכל תחומי החיים.

ראשית אלמד אתכם חישוב פשוט, שבעזרתו תוכלו בקלות לעשות לעצמכם את הפרופיל הנומרולוגי שלכם ולאחר מכן תוכלו לגלות ולדעת איזה סוג מטייל אתם ומהן העדפות הטיול שלכם: קחו את תאריך הלידה שלכם וחברו בין כל הספרות.

לדוגמה התאריך 23/4/1997 ,מחברים 2+3+4+1+9+9+7 התוצאה המתקבלת מן החישוב היא  35 בשלב הבא מחברים את המספרים 3+5  ומקבלים את התוצאה הסופית  8. בדוגמה זו,  סוג המטייל 8.

שימו לב :לאחר הצמצום הסופי, יכול לצאת רק אחד מתשע מספרים זאת אומרת כל מספר בין –1  ל- 9.

חשוב לציין שמדובר רק במספר אחד מתוך הרבה מספרים הקיימים במפה הנומרולוגית, לכן אתם יכולים לגלות שהנכם מתחברים גם לפירושים של מספרים אחרים. אבל המספר שיצא לכם בחישוב שלעיל הוא הדומיננטי ביותר.

אז איזה סוג מטיילים אתם?

מספר 1
אם יצא לכם מספר 1, זה אומר עליכם שאתם טיפוסים שמאוד יכולים ליהנות מטיול לבד. אתם גם יכולים להיות מדריכי טיולים מצוינים. כאשר אתם מטיילים עם אנשים נוספים, אתם אלה שירצו לנהל את הטיול ולהוביל אותו.

מספר 2
אם יצא לכם מספר 2, זה אומר עליכם שהטיול מעורר בכם הרבה רגש. מתאים לכם מאוד לטייל עם בן או בת הזוג. בכלל פחות מתאים לכם לטייל לבד.

מספר 3
אם יצא לכם מספר 3, אז כיף למי שמטייל אתכם. אתם תמיד דואגים שבטיול יהיה צחוקים. בנוסף יש לכם אחלה רעיונות יצירתיים לטיולים.

מספר 4
אם יצא לכם מספר 4, אז אתם טיפוסים שמחוברים לאדמה. טיולים של שטח והליכה במסלולים זה אחלה בשבילכם. בנוסף כאשר אתם יוצאים לטיול, אתם אוהבים לתכנן אותו לפרטי פרטים.

מספר 5
אם יצא לכם מספר 5, אתם אנשים שטוב להם לטייל במרחבים הפתוחים. בנוסף אתם מתים על טיולים בחו"ל.

מספר 6
אם יצא לכם מספר 6, אתם אנשים שאוהבים טיולים בעיקר עם המשפחה, אבל גם עם החברים הקרובים. כלומר טיולי משפחות מדברים אליכם מאוד.

מספר 7
אם יצא לכם מספר 7, הכי מתאים לכם לטייל לבד, פשוט ללכת לטבע עם עצמכם, או אפילו לנסוע לבד לטיול בחו"ל. אבל הכי חשוב שהטיול יהיה במקום שיהיה לכם בו את השקט שלכם.

מספר 8
אם יצא לכם מספר 8, זה אומר שיש בכם את כל המספרים. אבל ישנו דגש על כך שאתם אנשים מאוד אנרגטיים. לכן כדאי שתתכננו טיול שתוכלו לפרוק בו את האנרגיות שלכם.

מספר 9
אם יצא לכם מספר 9, זה אומר שיהיה כיף לאנשים שיטיילו אתכם. כי אתם אנשים מאוד מעניינים וורבליים, והאנשים שיטיילו אתכם יוכלו ללמוד מכם הרבה.

קצת עלי: שמי עידו הלפרין ואני נומרולוג ותיק עם מעל 16 שנות ניסיון. אתם מוזמנים לבקר באתר שלי ולקרוא מעל 70 מאמרים מרתקים על תורת הנומרולוגיה. לדוגמה: המאמר הבא המלמד על תכונות לפי תאריך הלידה

מפת הגעה למקום

רוצים לקבל עדכונים טריים  והמלצות חדשות  ממקומות שמטיילים שביקרו בהם 
היכנסו לקבוצת הטיולים שלנו בפייסבוק "מטיילים מכייפים ומשתפים". תוכלו גם לשתף בעצמכם.

סקרנים לדעת איפה טיילנו  לאחרונה ?
עיקבו אחרינו גם באינסטגרם ותקבלו המלצות רלוונטיות ועכשויות :Baliletayel

מסלולי טיול באזור המקום

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מתאים ל
מתאים ל
רמת מחיר
רמת מחיר
סוגי מסלולים
סוגי מסלולים
סוג הלינה
סוג הלינה
רמת מחיר
רמת מחיר
מה כלול?
מה כלול?
נגישות
נגישות
סוג המסעדה
סוג המסעדה
רמת מחיר
רמת מחיר
כשרויות
כשרויות
משלוחים
משלוחים
נגישות
נגישות
סוג אטרקציה
סוג אטרקציה
מתאים ל
מתאים ל
נגישות
נגישות
נגישות
נגישות
רמת קושי
רמת קושי
סוג מסלול
סוג מסלול
מאפייני מסלול
מתאים ל
מתאים ל
עונה בשנה
עונה בשנה
דילוג לתוכן