Untitled-15-3

גמפלינג- לינת שטח בתנאי יוקרה

גמפלינג

בשנים האחרונות נכנס לישראל טרנד חדש ויוצא דופן, באופן שהוא מתייחס ללינת שטח, או מה שנקרא" גמפלינג", לגמרי אחרת. שנים רבות הורגלנו שלינת שטח זה לישון באוהל מקרטע אשר מתעופף בקלות ברוח ונכנע בקלות לאיתני הטבע  שבבוקר שלמחרת מרגישים היטב את הגב מהאבנים שמתחת. אם זה קמפינג בכנרת או קמפינג בצפון הייתם מביאים את האוהל שלכם מהבית, עד שהייתם פותחים אותו ומרכיבים אותו הייתה יוצאת לכם הנשמה.

שלא נדבר על הצפיפות בתוך אוהלי העבר, להכניס בפנים שק שינה ושמיכה הייתה ממלאת את האוהל, כך אם מישהו היה צריך להטיל את מימיו באמצע הלילה, הוא דרך על חברי האוהל בדרכו לאושר.
תפיסה זו היא פאסה ונמוגה מהעולם, גם לכאן הגיעה המודרניזציה, עברנו גם בתחום זה לעידן אחר לגמרי, של אוהלים מתקפלים, אוהלים גדולים שאפשר לפתוח אותם ממש בדקות ספורות. הם מאוד נוחים, לא תופסים מקום ברכב ובהחלט שינו את התפיסה הרווחת לגבי המושג קמפינג.
מעבר לעובדה שנוח מאוד לפתוח את האוהל במהרה, האוהלים היום מרווחים וגדולים יותר. כיום אפשר לקנות אוהלים ל-6 אנשים ואף יותר כך שגם המצעים, התיקים וכל הציוד שלכם יכולים ללון יחד אתכם וכך תרגישו מוגים מגניבות וכדומה.
ולגבי מזרנים, גם פה עושים את החיים קלים, המזרנים המתנפחים – אמנם קצת יותר מסורבלים אך מאפשרים לפתוח מיטה בשטח. ואם אתם מאילו שגם אוהלים לא רוצים לפתוח בעת שהייה באתרי טבע, גם לכם יש פתרון- לאחרונה יש טרנד חדש של מתחמי אוהלים מוכנים  ומסודרים שלא צריך להקים. אתם מגיעים למתחם עם כל הציוד שלכם : מנגל אישי(כי לך תדע כמה עשו מנגל לפנייך במנגל הציבורי), סירים, מחבתות וכל ציוד הקמפינג הדרוש אך בלי מצעים , מזרנים, ואוהלים ומה שאתם מקבלים זה אוהל גדול במתחם אוהלים סגור אשר בו ישנם אוהלים ממוזגים הכוללים גם עמדות הטענה, תאורה ואפילו, תתפלאו, מראות. זו בהחלט דרך לחוות אחרת לינה בשטח נוחות לצד שהייה בטבע.
משם תוכלו לצאת לטייל לאן שתרצו לדוגמא : אם תרצו לשלב טיול בצפון בעת הקמפינג שלכם – יש בקיאקיי כפר בלום מתחם אוהלים שכזה המאפשר לכם לשדרג את חוויית הקמפינג שלכם. ולאחר מכן תוכלו לטייל בכל האזור כגון : השביל התלוי בבניאס, נחל דן , נחל שניר ועוד.

דוגמא נוספת היא מתחם אוהלים חדש דומה שהוקם בחמת גדר שם בתוך המתחם ישנם כיסאות , שולחנות ליד כל אוהל , דשא סינטטי , מקרר גדול שנמצא בתוך מכולה , פינת מנגל , מקלחות חמות ועוד. ברוב המקרים ישנן גם אטרקציות בסמוך למתחם האוהלים כך בחמת גדר יש את חוות התנינים, בריכה ומגלשה בעונה, מעיינות חמי, מסעדה, פינת חי ועוד.

ואילו במתחם הלינה של קיאקי כפר בלום תמצאו גם : פארק חבלים, סרט תלת ממד על ראפטינג באוסטרליה, אומגה לנחל שניר, וכמובן איך לא ? שייט קיאקים.

אם גם זה לא יספק אתכם יש ליגה ורמה נוספת של אוהלי נוחות ויוקרה – גמפלינג וזה ממש למפונקים!!
פה כבר יהיה לכם מקרר באוהל, ג'קוזי , מרפסת ועוד.

והמחירים בהתאם נע סביב ה -1000 ש"ח ללילה למשפחה בת חמש נפשות. אם תבואו כזוג אתם תיפרדו מ- 600 ש"ח.
לסיכום : גמפלינג – תופעה חדשה בעולם הקמפינג שמציבה רף גבוה של תנאי נוחות ללינת שטח.

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן